Mākoņains
Rīga
Mākoņains
LV RU
Novadu ziņas

"Man ir pietiekami daudz līdzekļu, lai noīrētu vietu, kur dzīvot" - izsolīts Lielvārdes eksmēra īpašums (14)

 
23.februāris 2016  18:46

Par 27 500 eiro izsolīts nekustamais īpašums - dzīvoklis - Ikšķilē, kura īpašnieks ir Lielvārdes novada domes deputāts Jānis Āboliņš (Vidzemes partija).

Pārdots Lielvārdes domes deputātam Āboliņam piederošs dzīvoklis Ikšķilē. Āboliņa parādsaistības sasniegušas vairāk nekā 300 000 eiro.

Pārdots Lielvārdes domes deputātam Āboliņam piederošs dzīvoklis Ikšķilē. Āboliņa parādsaistības sasniegušas vairāk nekā 300 000 eiro.

Dzīvokļa ar kopējo platību 66,6 kvadrātmetri sākumcena bija 2600 eiro.

Kā iepriekš atzina Āboliņš, tas tiek pārdots viņa maksātnespējas dēļ.

"Dzīvokļa izsolīšana šī brīža maksātnespējas stāvokli nemainīs. Stāvoklis ietver nosacījumu, ka tiek izsolīts viss, kas parādniekam pieder," atklāja deputāts.

Āboliņš informēja, ka pagaidām notiek bankrota procedūra - tiek apzināta visa realizējamā manta un piesakās visi kreditori, kuriem viņš ir parādā. Maksātnespējas process noslēgsies ne ātrāk kā pēc trīs vai pat trīsarpus gadiem.

"Man ir pietiekami daudz līdzekļu, lai es varētu noīrēt vietu, kur dzīvot," atklāja Āboliņš.

Kā ziņots, 9.jūlijā Ogres rajona tiesa pasludināja maksātnespējas procesu Āboliņam, norādīja tiesā. Šis spriedums nav pārsūdzams. Par maksātnespējas procesa administratoru tika iecelts Aigars Gozītis.

Tiesā paskaidroja, ka iepriekš Āboliņš bija pirmā persona Latvijā, pret kuru ticis sākts fiziskās personas maksātnespējas process. Toreiz gan Āboliņš nepildīja maksājuma grafikus, tāpēc Ogres rajona tiesa izbeidza tiesvedību šajā lietā, bet neatbrīvoja viņu no nedzēstajām saistībām.

Āboliņa parādsaistības sasniegušas vairāk nekā 300 000 eiro un galvenais kreditors ir "SEB banka", norādīja tiesā.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS