Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Sabiedrībā

Šis ir rekordu laiks - gan Latvijas sportistiem, gan nokrišņiem (1)

 
24.februāris 2016  12:16

Nedēļas laikā mūsu sportisti ir piedzīvojuši triumfu sportā, savukārt dāsnie nokrišņi – laika apstākļos. Lai gan brīžiem šķiet, ka pavasaris jau teju ir klāt un saule arvien biežāk ierpiecina ar savu klātbūtni, laika prognozes līdz nedēļas beigām sola nelielu salu naktīs un sniegu, kas dienas laikā, pakāpjoties gaisa temperatūrai, pārvērtīsies slapjā sniegā un lietū, liecina Gismeteo.lv laika ziņas.

Gaisa temperatūra dienas laikā Kurzemes piekrastē +3...+4 grādi, Vidzemē +1...+2 grādi, Latgalē +2...+3 grādi.

Gaisa temperatūra dienas laikā Kurzemes piekrastē +3...+4 grādi, Vidzemē +1...+2 grādi, Latgalē +2...+3 grādi.

Aizvien gaišākās rīta stundas ir neapstrīdams apliecinājums tam, ka pavasaris tuvojas. Taču nelielā baltā sniega sega tikpat uzskatāmi demonstrē ziemas klātbūtni. Skaists ir šis laiks, kad pavasaris ar ziemu rotaļājas.

Šī diena būs gaiša, vien Latvijas austrumu daļā gaidāmi nokrišņi lietus un slapja sniega veidā. Gaisa temperatūra dienas laikā Kurzemes piekrastē +3...+4 grādi, Vidzemē +1...+2 grādi, Latgalē +2...+3 grādi. Rīgā dienas laikā debesis skaidrosies, nokrišņu ticamība maza. Gaisa temperatūra +3...+5 grādi. Pūtīs dienvidrietumu vējš ar ātrumu 3 līdz 7 metri sekundē.

Naktī uz ceturtdienu gaisa temperaūra noslīdēs līdz -6 grādiem Latvijas austrumu daļā, ap 0 grādiem jūras piekrastē, nesot līdzi sniegu. Dienas laikā gaiss iesils līdz 0...+4 grādiem, gaidāms slapjš sniegs.

Līdzīgi laika apstāļi sagaidāmi arī piektdien, kad naktī būs neliels sals 0... -5 grādi un sniegs, bet dienas laikā 0...+5 grādi un lietus.

Sadarbībā ar gismeteo.lv / Foto: Shutterstock


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS