Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Runā Rīga

Latvijas Grāmatu izstādē Ķīpsalā darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts (5)

 
24.februāris 2016  15:54

No 26. līdz 28. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā tradicionālās starptautiskās grāmatu un izdevniecību izstādes "Latvijas Grāmatu izstāde 2016" ietvaros darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu maiņas punkts.

RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 1000 grāmatu lielu sākumkapitālu.

RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 1000 grāmatu lielu sākumkapitālu.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar pašmāju un aizrobežu apgādu jaunākajiem izdevumiem, tikties ar autoriem, piedalīties grāmatu prezentācijās un citos pasākumos, kā arī mainīties grāmatām RCB grāmatu maiņas punktā.

Grāmatu maiņa notiek bez maksas. Izlasītās grāmatas varēsim apmainīt pret nelasītām neatkarīgi no to satura vai cenas. Rīkotāji lūdz nenest makulatūru, bet tikai tādas grāmatas, ko mums pašiem gribētos ieraudzīt savās mājās uz galda.

RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 1000 grāmatu lielu sākumkapitālu. Tā ir daiļliteratūra, nozaru literatūra, kā arī grāmatas bērniem un jauniešiem latviešu un citās valodās. Mainīties palīdzēs profesionāli RCB darbinieki.

Maiņas punkta darba laiks:
26. un 27. februārī 10.00 - 18.00
28. februārī 10.00 - 17.00

Vairāk informācijas par grāmatu svētkiem izstādes mājaslapā. Ieejas maksa izstādē - 1 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām - ieeja bez maksas, izstādes "Skola 2016" apmeklētājiem - bez maksas.

Sadarbībā ar Rīgas pašvalību
Regīna Zommere / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS