Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Krievu kino zvaigzne, latviete Agate Muceniece gaida otro bērnu. FOTO (16)

 
26.februāris 2016  09:06

26 gadus vecā latviešu aktrise un modele Agate Muceniece, kura jau vairākus gadus dzīvo un strādā Maskavā, kopā ar vīru Pāvelu Prilučniju ir viens no populārākajiem aktieru pāriem Krievijā. Nu viņi ir otrā bērniņa gaidībās.

Prilučniju ģimenes foto uz žurnāla "OK" Krievijas versijas vāka.

Prilučniju ģimenes foto uz žurnāla "OK" Krievijas versijas vāka.

Par to, ka ir stāvoklī, Krievijas TV seriālu (“Slēgtā skola”, “Slepenā pilsēta”, “Kvest”) un kino (“Trīs musketieri”) zvaigzne Agate Muceniece nejauši izpļāpājās pati, kad apsveica vīru dzimšanas dienā. “Ceru, ka darīšu tevi laimīgu vēl miljons gadus! Un, lai mūsu bērni tevi tikai priecē” - savā blogā sociālajos tīklos ierakstīja Agate. Izlasot šo apsveikumu, acīgākie Prilučniju ģimenes fani vērsa uzmanību frāzei “mūsu bērni”, jo līdz šim bija zināms, ka Agatei un Pāvelam ir viens bērns – dēls Timofejs. Fani sociālajos tīklos sprieda, ka aktrise devusi slēptu mājienu, ka ir stāvoklī, tikmēr pati Agate jautājumus, vai tiešām tas tā ir, nekomentēja.

Taču nu viss ir skaidrs – Prilučniju ģimenē tiešām gaidāms otrs bērniņš. Tas kļuva zināms pēc tam, kad stilists Anvars Očilovs sociālajos tīklos padalījās ar kolāžu no fotogrāfijām, kas tapušas Prilučniju ģimenes fotosesijā žurnāla “OK!” Krievijas versijai. Tajās nepārprotami varēja redzēt, ka Agate Muceniece ir stāvoklī. Savukārt šajās dienās klajā nācis jaunākais “OK!” Krievijas izdevums, kurā Agate un Pāvels pirmo reizi publiski stāsta par gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Agate Muceniece, Pāvels Prilučnijs un viņa dēls Timofejs jaunākajā fotosesijā.

Agate Muceniece, Pāvels Prilučnijs un viņa dēls Timofejs jaunākajā fotosesijā.


 
Agates Mucenieces un Pāvela Prilučnija ģimenes dzīves
 
Agate Muceniece un Pāvels Prilučnijs seriālā "Slēgtā skola"
 
Agate Muceniece un Pāvels Prilučnijs ar dēlu Timofeju

Kasjauns.lv/Foto: ok-magazine.ru


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS