Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Novadu ziņas

Valmierā notiks vokālistu konkurss "Cālis 2016"

 
25.februāris 2016  23:30

Valmierā 13.martā norisināsies Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu mazo vokālistu konkurss "Cālis 2016", informēja Valmieras Kultūras centra pārstāve Līga Tarbuna.

Konkursā var piedalīties bērni līdz piecu gadu vecumam.

Dalībniekiem repertuārā jāiekļauj viena dziesma pēc brīvas izvēles, to izvēloties atbilstoši izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursanti sagatavoto dziesmu varēs izpildīt "a capella", mūzikas instrumentu vai fonogrammas pavadījumā.

Žūrija dalībniekus vērtēs, pievēršot uzmanību priekšnesuma sarežģītībai, mākslinieciskajai kvalitātei un dalībnieku vizuālajam tēlam. Veiksmīgākais vokālists iegūs galveno balvu "Cālis 2016", savukārt piemiņas balvas saņems visi konkursa dalībnieki.

Vecāki un pedagogi dalībniekus konkursam aicināti pieteikt līdz 7.martam, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu "liga.kokorevica@valmiera.lv". Plašāku informāciju iespējams iegūt, zvanot pa tālruni 64207204 vai 26439258.

Pagājušajā gadā konkursā piedalījās 27 dalībnieki. Par Valmieras "Cāli 2015" kļuva skanīgās balss īpašniece Demija Šakurova.

Pasākums norisināsies Valmieras Kultūras centrā 13.martā plkst.13.

BNS

 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS