Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Pasaulē

Izmisuši migranti Atēnu centrālajā laukumā cenšas pakārties šallē. FOTO. VIDEO (109)

 
26.februāris 2016  14:52

Maķedonija nupat slēgusi savu robežu ar Grieķiju, bet Grieķijas valdība izteikusies, ka valsts nedrīkst pārvērsties par „dvēseļu noliktavu”. Vakar divi pakistāniešu izcelsmes vīrieši centās izdarīt pašnāvību, pakaroties kokā Atēnu centrālajā laukumā. Pašnāvības mēģinājums notika daudzu bēdubrāļu acu priekšā.

Izrādot savu neapmierinātību par slēgto tālākceļu, divi pakistānieši centās pakārties šallē.

Izrādot savu neapmierinātību par slēgto tālākceļu, divi pakistānieši centās pakārties šallē.

Situācija, kādā šobrīd atrodas Atēnu centrs, ir neapskaužama. Apmēram 20 tūkstoši nelegālo iebraucēju šobrīd iesprostoti Grieķijā un netiek tālāk savās plānotajās gaitās dziļāk Eiropā, jo slēgta robeža ar Maķedoniju.

Vairums bēgļu izvietojušies pilsētas stadionos, jo bēgļu centri jau ir pārpildīti. Vairāki simti migrantu dzīvo un guļ uz ielām, promenādēs un skvēros, vienkārši apsedzoties uz soliņa. Viscaur pilsētai izveidoti pārtikas punkti, kur šie cilvēki dabū ēdienu, bet izmazgātās drēbes tiek izkarinātas uz dekoratīvajiem žogiem.

Izrādot savu neapmierinātību par slēgto tālākceļu, divi pakistānieši centās pakārties šallē. Suicīds neizdevās; viens no vīriešiem nonāca bezsamaņā un tika nogādāts slimnīcā.

Tikmēr ANO bēgļu aģentūra paziņojusi, ka meklē kādu nebūt viesnīcu ar simtiem telpu (numuriņu), kas būtu ar mieru kļūt par nometni migrantiem.

Divi pakistānieši cenšas pakārties Atēnu centrālajā laukumā:


 
Tā uz ielām dzīvo migranti Atēnās
 
Grieķiju pārpludina imigranti

Kasjauns.lv/Foto: AFP/ LETA, EPA/LETA, Ekrānuzņēmumi no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS