Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
Rīga
Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
LV RU
Kultūra

Eltons Džons publiski nogāna Dženetu Džeksoni. Un pamatoti (7)

 
26.februāris 2016  20:36

Britu mūziķis Eltons Džons nopēlis amerikāņu dziedātāju Dženetu Džeksoni par to, ka viņa jaunajā koncertturnejā uzstājoties ar fonogrammu.

Dženeta savā koncerttūrē nedzied, bet izmanto fonogrammu. Eltonam par to ir smags, skarbs vārds sakāms...

Dženeta savā koncerttūrē nedzied, bet izmanto fonogrammu. Eltonam par to ir smags, skarbs vārds sakāms...

49 gadus vecā dziedātāja pērn izdeva albumu "Unbreakable" un pēc tam sāka "Unbreakable World Tour" koncertturneju. Turneja, kas sākās pagājušā gada augustā, saņēmusi jūsmīgas atsauksmes presē. Taču Džons izteicies, ka sajūsma neesot pelnīta, jo Džeksone koncertos izmantojot fonogrammu.
"Sasodītie mūzikas žurnāli raksta atsauksmes par Dženetu Džeksoni, jūsmo par viņas lieliskajiem koncertiem un piešķir četras ar pusi zvaigznes. Nolādēts, tā ir fonogramma! Attopieties! Tas nav nekāds koncerts," žurnālam "Rolling Stone" sūkstījās Džons.Džons 2004.gadā "Q" balvu pasniegšanas ceremonijā nopēla amerikāņu popzvaigzni Madonnu par fonogrammas izmantošanu.
"Madonna saņēma balvu par labāko uzstāšanos?" Džons jautāja pārsteigtajiem ceremonijas apmeklētājiem. "Kopš kura laika mutes kustināšana pie fonogrammas ir uzstāšanās? Atvainojos, bet visus, kuri izmanto fonogrammu koncertos un prasa par biļetēm 75 mārciņas, vajadzētu nošaut. Paldies. Viņa man droši vien vairs nesūtīs apsveikuma kartītes Ziemassvētkos, bet vai mani tas uztrauc? Nē." Džons un Madonna pēc tam vēl vairākus gadus ķīvējās, taču nesen salīga mieru. "Es runāju to, ko domāju," sacīja Džons. "Ar Madonnu es laikam aizgāju par tālu. Es viņai aizrakstīju personisku ziņu, un viņa bija ļoti laipna."

Eltons Džons ar vīru un bērniem Francijā
Eltons Džons Beverlihilsā nopērk māju par 32.6 miljoniem dolāru
Dženetas Džeksones brīvdienas ar draugiem un jauno mīļoto


LETA/Foto: AFP/EPA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS