Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Izklaide

Ak vai, ko ir izdarījusi Pamela... (3)

 
26.februāris 2016  22:23

Seksīgā Pema nupat satriekusi savus kvēlākos pielūdzējus ar paziņojumu, ka viņu neredzēs topošajā filmā, kas balstīta uz "Baywatch" motīviem. Ak, vai...

(Nē, ar viņas fasādi viss ir kārtībā!) Pamela Andersone nākusi klajā ar paziņojumu, kas satriec viņas fanus - jaunajā filmā par "Baywatch" viņa negrasās piedalīties.

(Nē, ar viņas fasādi viss ir kārtībā!) Pamela Andersone nākusi klajā ar paziņojumu, kas satriec viņas fanus - jaunajā filmā par "Baywatch" viņa negrasās piedalīties.

Kanādiešu aktrise Pamela Andersone atteikusies no lomas jaunā filmā, kas balstīta uz seriālu "Baywatch" ("Pludmales patruļa").
80.gadu beigās Andersone kļuva slavena, pateicoties lomai seriālā par pludmales glābējiem. Viņai bija piedāvāta loma filmā "Baywatch", kura iznāks 2017.gadā. Galvenās lomas kinolentē spēlēs aktieri Zeks Efrons un Dveins Džonsons.
48 gadus vecā Andersone pārraidei "Entertainment Tonight Canada" sacījusi, ka varētu apdomāt nelielu uznācienu filmā, ja tas atšķirtos no viņas spēlētās lomas.
"Es vēl neesmu pilnībā atteikusies, bet es noraidīju man izteikto piedāvājumu," viņa teica. "Tad jau redzēsim, kas notiks."
""Baywatch" bija nozīmīga manas dzīves daļa, un viņi cenšas to godināt. Tas ir liels pagodinājums, ka viņi tik ļoti vēlas tajā redzēt mani," norādīja Andersone.
Nav zināms, vai jaunajā filmā atgriezīsies kāds no seriāla aktieriem. To vidū bija Deivids Haselhofs, Džīna Lī Nolina un Aleksandra Pola. Andersone nesen atklāja, ka esot izsolījusi sarkano peldkostīmu no seriāla. "Man tas joprojām der," viņa atklāja.

Pamelas Andersones krūtis raujas brīvībā
Pamela Andersone uz gadu mijas ballīti ņem līdzi žurnālu ar saviem kailfoto
Pamela Andersone atkal filmējas „Pludmales patruļas” sarkanajā peldkostīmā


LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS