Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Izklaide

Hercogiene Ketrīna ir lieliskā sportiskā formā! FOTO (1)

 
29.februāris 2016  16:18

Prinča Viljama (33) sieva Kembridžas hercogiene Ketrīna (34) nesen kā piedalījusies tenisa meistarklasē, kur nodemonstrējusi savu lielisko fizisko formu.

Kembridžas hercogiene Ketrīna tenisa meistarklasē.

Kembridžas hercogiene Ketrīna tenisa meistarklasē.

Kembridžas hercogiene Ketrīna viesojusies Skotijas pilsētā Edinburgā, kur apmeklējusi treneres Džūdijas Marejas vadīto meistarklasi tenisā. Marejas kundze ir skotu vadošā tenisista Endija Mareja mamma.

Ketrīna ir liela tenisa fane un pēc vīra vārdiem, arī pati ir talantīga spēlētāja. Pirms dažām dienām hercogiene apmeklējusi vienu no skolām Skotijas galvaspilsētā. Viņa bija ģērbusies baltā „Nike” krekliņā ar pusgarām piedurknēm, 325 eiro vērtos zīmola „Monreal London” legingos un „Asics” sporta apavos 150 eiro vērtībā.  

Kopā ar citiem meistarklases apmeklētājiem Ketrīna izpildīja vingrinājumus, leca pār šķēršļiem un demonstrēja balansa izjūtu, cenšoties noturēt tenisa raketi ar viena pirksta palīdzību.

„Viņai piemīt ļoti spēcīgs sāncensības gars,” norādījis viens no meistarklases apmeklētājiem. „Bija acīmredzams, ka viņa gūst baudu no šī treniņa un dievina tenisu. Viņa atzina, ka līdz ar bērnu piedzimšanu, tenisu iznākot uzspēlēt aizvien retāk.”
 
Hercogiene Ketrīna tenisa meistarklasē
 
Hercogiene Ketrīna tiekas ar bērniem Kensingtonas pilī
 
Hercogiene Ketrīna apmeklē Lielbritānijas kara gaisa spēku 75. gadadienas parādi
 
Hercogiene Ketrīna un princis Viljams ceļā uz baznīcu

Kasjauns.lv . Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS