Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
TV šovi

Tomēr! Smukulītis Justs Sirmais kāps uz Eirovīzjas skatuves (147)

 
28.februāris 2016  23:31

LTV1 konkursa „Supernova 2016” skatītāju balsojumā kļuvis skaidrs, kurš šopavasar Stokholmā pārstāvēs Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija”. Tas būs 20 gadus jaunais dziedātājs Justs Sirmais.

Justs Sirmais uzvarēja dziesmu konkursā „Supernova 2016” un ieguva iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā.

Justs Sirmais uzvarēja dziesmu konkursā „Supernova 2016” un ieguva iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā.

Viņš konkursā piedalās ar pērn Eirovīzijā augsto sesto vietu ieguvušās Aminatas Savadogo sacerēto dziesmu “Heartbeat”. Par uzvaru “Supernovā” Just saņēma arī 5000 eiro stipendiju, kas ļaus labāk pārstāvēt Latviju Eirovīzijas konkursā, kas no 10. līdz 14. maijam Stokholmā.

Mūziķis ieguva 20 725 skatītāju balsis un apsteidza pārējos konkursa finālistus - Martu Ritovu ar dziesmu "Not From This World", duetu "MyRadiantU" ar dziesmu "We Will Be Stars" un grupu "Catalepsia", kas izpildīja kompozīciju "Damnation".

Bez Justa Sirmā “Supernova 2016” finālā iekļuva grupa “Catalepsia” ar dziesmu “Damnation”, “MyRadiantU” ar dziesmu “We Will Be Stars” un Marta Ritova ar pašsacerēto kompozīciju “Not From This World”. Finālā Marta Rtiova palika ceturtajā vietā, “MyRadiantU”  - trešie, bet “Catalepsia” pēc skatītāju balsojuma ieņēma otro vietu.

Justs Sirmais – „Heartbeat”


 
Konkursa "Supernova 2016" finālisti

Kasjauns.lv/ Foto: publicitāte


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS