Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Dāmas ekstāzē, kā "Gain Fast" izpilda "Jumpravas" veco dziesmu. FOTO (16)

 
01.marts 2016  08:25

26. februārī, atpūtas klubā „9.vilnis” notika grupas „Gain Fast” jaunā singla prezentācijas koncerts, kura ietvaros grupa prezentēja dziesmu „Tālu aizgāja” no leģendārās grupas „Jumprava” repertuāra.

Dāmām „Gain Fast” izpildījums lika patikā diet, dziedāt līdzi un gavilēt.

Dāmām „Gain Fast” izpildījums lika patikā diet, dziedāt līdzi un gavilēt.

Lai novērtētu grupas „Gain Fast” sniegumu, uz koncerta norises vietu bija ieradušies arī „Jumpravas” mūziķi, kas no kluba VIP balkonā vēroja uzstāšanos. Pēc dziesmas pirmatskaņošanas „Jumpravas” mūziķi devās uz skatuves, lai saveicinātos ar „Gain Fast” solistu Kasparu Zlidni un viņa grupas biedriem, un atzinīgi novērtēja izpildījumu.

Koncerta laikā Kaspars Zlidnis ar grupu no klātesošajām daiļā dzimuma pārstāvēm saņēma skaļas ovācijas un aplausus. Skanot dziesmām, dāmas gan dejoja, gan iemūžināja grupas uzstāšanos savos viedtālruņos. Sarunā ar portālu Kasjauns.lv Zlidnis ziņoja, ka „Jumprava” ir viena no viņa skolas laika iemīļotākajām grupām. „Jau tad popielas konkursos attēlojām „Jumpravu”, kā arī kasešu magnetofonā miksējām viņu ierakstus un dziedājām pa virsu. Pat necerējām, ka vīri no „Jumpravas” pagodinās mūs ar savu klātbūtni šajā vakarā,” teica Zlidnis.

Divas grupas uz vienas skatuves! Grupa „Jumprava” sveic grupu „Gain Fast” ar lielisku Jumpravas dziesmas „Tālu aizgāja” interpretāciju.

Divas grupas uz vienas skatuves! Grupa „Jumprava” sveic grupu „Gain Fast” ar lielisku Jumpravas dziesmas „Tālu aizgāja” interpretāciju.„Jumprava” izpilda „Tālu aizgāja”


 
Dāmas sajūsmā par "Gain Fast" koncertu

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS