Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Sporta zvaigznes

Acīs prieka asaras. Diena, kuru šī basketboliste nekad neaizmirsīs. VIDEO

 
01.marts 2016  13:38

Rietumvirdžīnijas Universitātes sieviešu basketbola komandas “The Mountaineers” līdere Bria Holmsa 28. februāri neaizmirsīs nekad dzīvē, jo tā diena viņai bija ļoti zīmīga un emocionāla.

Šo spēli Bria neaizmirsīs nekad.

Šo spēli Bria neaizmirsīs nekad.

Bria Holmsa, kura ir šobrīd viena no spilgtākajām zvaigznēm NCAA studentu čempionātā un viņai šobrīd prognozē augsto septīto numuru šā gada WNBA draftā aizvadīja individuāli ļoti veiksmīgi spēli turklāt īpašā dienā. Mačā pret spēcīgo Oklahomsteitas Universitātes “Cowgirls” viņa guva 27 punktus un palīdzēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 82:48, turklāt šī bija viņas “Senior day” spēle, kas ir īpašs pasākums, kurā tiek godināti pēdējā (ceturtā) universitātes gada spēlētāji, kuri aizvada pēdējo mājas spēli savā NCAA karjerā.

“Senior day” mači allaž ir ļoti emocionāli, jo spēlētāji saņem milzu uzmanību un pateicību no treneriem, skatītājiem, komandas biedriem, skolas pārstāvjiem, draugiem un daudziem citiem cilvēkiem. Tomēr Bria Holmsai šo dienu vēl neizmirstamāku padarīja viņas puisis Oteriuss, kurš šajā jau emocionālajā mirklī viņu bildināja. Jaunā basketbola zvaigzne nespēja valdīt prieka asaras un savam mīļotajam teica “jā” vārdu.

Bria Holmsas emocionālākie brīži - video
 

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS