°
LV RU
Izklaide

Laima Vaikule nolamājas kā tāds riktīgs jūrnieks. VIDEO (49)

 
01.marts 2016  14:14

Latvijas un Krievijas estrādes dīva Laima Vaikule (61) pirms došanās koncerttūrē pa Ukrainu tikās ar žurnālistiem un atbildēja uz jautājumiem. Atbildēja, kā nu prata.

Laima Vaikule, kad nepieciešams, var arī pasūtīt, ja tā drīkst izteikties, - trīs mājas tālāk!

Laima Vaikule, kad nepieciešams, var arī pasūtīt, ja tā drīkst izteikties, - trīs mājas tālāk!

Sākumā Vaikule bija diezgan laipna, pastāstot pat to, ko domā par Kijevas „melnajiem sarakstiem”: „Ziniet, esmu ticīgs cilvēks. Runāt par kaut kādiem sarakstiem un saistīt tos ar mūziku, manu profesiju... Es pat nezinu, ko jums teikt,” bilda Laima.

Tāpat viņa pauda, ka viņai ir diezgan mazsvarīgi tas, kurā valstī uzstājas, jo visur viņa cenšas pēc iespējas labāk veikt savu darbu. „Tie ir mani solo koncerti. Tas man ir svarīgi. Tu izej viens pret vienu ar publiku, kura ieradusies pie tevis un mīl tevi,” sacīja Laima.
Un tad Vaikule burtiski uzsprāga, kad krievu mediji viņu turpināja tincināt, kā mūziķe izvēlējusies Ukrainas pilsētas, kuras uzstāties. Noklausījusies jautājumu viņa paziņoja: „Tak, ejiet pie velna!”, un atmeta ar roku.

Laima Vaikule krievu žurnālistei norāda vietu, kurp viņai jādodasLaima Vaikule izpilda kompozīciju „Nenāciet klāt man rudenī!”


 
Laimas Vaikules koncerts Dzintaros
Šīs vasaras Laimas Vaikules drēbju rotācija

Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva (Tatjana Vlasova)


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS