Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Trakā pasaule

Reiz šis puisis ļoti kaunējās no sava izskata, bet tad... VIDEO (5)

 
03.marts 2016  14:00

Viņam ir satriecošs augums, glīti sejas panti un neskaitāmi tetovējumi uz ķermeņa. Tomēr viņam jāsadzīvo ar slimību, kas reiz puisi iedzina pamatīgos kompleksos.

Viņa mute izskatās kā vīrietim nepiederoša, ķēmīgi uzkrāsota. Taču tā ir slimība, ar kuru nu 30 gadus vecais modelis lepojas!

Viņa mute izskatās kā vīrietim nepiederoša, ķēmīgi uzkrāsota. Taču tā ir slimība, ar kuru nu 30 gadus vecais modelis lepojas!

Jau kopš pusaudžu gadiem - faktiski pusi savas dzīves - Darius Vernons dzīvoja, kaunēdamies no sava izskata. Šobrīd 30 gadus vecais Darius ķermeņa defektu pārvērtis efektā un pat strādā par modeli!
Vernons sirgst ar Vitiligo slimību, kas nozīmē gaišus pigmenta laukumus uz viņa visnotaļ tumsnējās ādas. Šāda pati kaite bija arī melnādainajam mūziķim Maiklam Džeksonam, kurš dzīves laikā sevi "izbalināja" pavisam baltu.
Darium ir baltas rokas, elkoņi, rozā lūpas un gaiši ādas laukumi vēl citviet uz ķermeņa. Kopš 14 gadu vecuma šis londonietis darīja visu, lai vismaz publiskās vietās neviens neredzētu šos defektus, taču nu jau pāris gadu vīrietis guvis pašpārliecinātību par sevi un pat pelna naudu ar savu īpatnību, Vitiligo.
Viņš nevairās no publicitātes, jo vēlas iedvesmot arī citus viņam līdzīgos ļaudis beigt kautrēties no ādas raibuma un pārvērst defektus efektā. Vairāk par iedvesmojošo jauno vīrieti skaties video:Kasjauns.lv


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS