Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Bizness un ekonomika

Kučinskis: "VID darbinieku zemais atalgojums rada augstu korupcijas risku" (115)

 
04.marts 2016  10:34

Visi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadības "melnajā sarakstā" iekļautie 173 darbinieki, kuru finanšu situācija tiek uzskatīta par aizdomīgu, netiks automātiski atlaisti, šorīt intervijā "Rīga TV24" sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Premjers Māris Kučinskis atklājis, ka VID darbinieku nokļūšana "melnajā sarakstā" nenozīmē automātisku atlaišanu.

Premjers Māris Kučinskis atklājis, ka VID darbinieku nokļūšana "melnajā sarakstā" nenozīmē automātisku atlaišanu.

Viņš uzsvēra, ka salīdzinoši zemais darbinieku atalgojums rada augstu korupcijas risku, tādēļ potenciālo darbinieku atlasei jābūt ļoti rūpīgai. Premjerministrs arī skaidroja, ka darbiniekiem, kuri atrodas minētajā sarakstā, vēl ir iespēja pierādīt, ka viņi savu darbu veic godīgi.

Taujāts par konkrētām personām, premjers sacīja, - pat ja tie būtu zināmi, pašlaik konkrētus vārdus nebūtu korekti minēt, jo izvērtēšanas darbam vēl ir jānoslēdzas.

Jau ziņots, ka VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai (ZZS) iesniegusi Finanšu policijas un VID atbildīgo amatpersonu novērtējumu un priekšlikumus, kā atbrīvot no darba dienestā darbiniekus, pār kuriem krīt šaubu ēna un ir aizdomas par negodprātīgu rīcību, informēja VID.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS

Nav ziņu šajā kategorijā.