Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Runā Rīga

Blogeru stāsti Rīgas Centrālajā bibliotēkā

 
07.marts 2016  13:02

Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) 10. martā plkst. 17.30 aicina uz trīs internetā populāru blogeru stāstu vakaru, kurā ar saviem stāstiem piedalīsies uztura blogere Ksenija Andrijanova, grāmatu blogere Spīgana Spektore un bibliotēku blogere Madara Bruģe.

Blogeru stāsti Rīgas Centrālajā bibliotēkā

Ksenija Andrijanova
http://ksenijakomente.lv
Ksenija komentē
Tu neesi tas, ko Tu ēd
 
Uztura speciāliste ar bakalaura grādu veselības aprūpē, maģistra grādu uztura zinātnē un tapšanas procesā arī maģistra grāds sociālajās zinātnēs. Ikdienā Ksenija strādā bērnudārzā, sastādot mazuļiem ēdienkartes un izpildot medmāsas lomu. Nesen dienasgaismu ieraudzīja viņas blogs "Ksenija komentē", kas ir nākamais solis viņas rakstiem un viedokļiem sociālajos tīklos.
 
Spīgana Spektore
http://spigana.spektore.lv
Grāmatu Spīgana par grāmatām
Jo grāmatas ir vienīgā maģija šai pasaulē
 
Literatūras bloga autore, rakstītā vārda fane, gatava bez liekām pārdomām kāpt autobusā un braukt uz Berlīni, lai satiktu savu mīļāko autoru. Spīgana raksta žurnāla "Ir" literatūras sadaļai (zināmākie raksti "Piešķirt seju vēsturei" par Svetlanu Aleksijeviču un "Divu pasauļu meistars" par Umberto Eko). Vada radioraidījumu "Spīganas lasītava" Latvijas Radio 5 - Pieci.lv.
 
Madara Bruģe
http://librarytales.tumblr.com
Bibliotēkas stāsti
Sauciet mani par Kati. Es strādāju publiskajā bibliotēkā.
 
Galvenā bibliotekāre lielākajā Rīgas publiskajā bibliotēkā. Cilvēku novērošana kādā brīdī pārvērtās par blogu, kas šobrīd iemantojis popularitāti internetā un, izklāstot autora darba ikdienas situācijas, drīzumā taps pirmajā publikācijā, kas dienasgaismu ieraudzīs 21. aprīlī Londonā, bilingvālā grāmatžurnāla "Benji Knewman" 4. izdevumā, kas tiek izdots 22 valstīs.
 
Pasākums notiek UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas tīkla "Stāstu bibliotēkas" ietvaros.

Regīna Zommere/Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS