Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Ķesteris un citi pazīstami aktieri uztrako jauna videoklipa filmēšanā. FOTO (7)

 
09.marts 2016  08:28

Pagājušajā piektdienā trakas ainas bija vērojamas grupas “Ryga” dziesmas “CandyMan” vidoklipa filmēšanas laukumā Dailes teātra aktieru zālē. Videoklipa filmēšanā piedalījās aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Ieva Florence, Lauris Subatnieks un Vilnis Kuģinieks.

Atpazināt? Tas ir aktieris Ģirts Ķesteris (pa kreisi) mūziķa Mārča Judža (pa labi) grupas “Ryga” jaunajā videoklipā.

Atpazināt? Tas ir aktieris Ģirts Ķesteris (pa kreisi) mūziķa Mārča Judža (pa labi) grupas “Ryga” jaunajā videoklipā.

Bez viņiem klipu īpaši krāšņu padarīja horeogrāfe Ieva Biteniece un viņas vadītās studijas PRO-X meitenes.  Aktīvu dalību video ņēma arī paši grupas RYGA dalībnieki. Klipa veidotāji lika aktieriem iejusties visai divdomīgos tēlos, kas, protams, izraisīja dažādas emocijas filmēšanas laukumā un tāpēc ļoti iespējams, ka būs tapis viens no visu laiku provokatīvākajiem latviešu video.

 “Ryga” līderis Mārcis Judzis, kurš ir ne vien dziesmas autors un izpildītājs, bet arī video sižeta līdzautors, stāsta: “Šo dziesmu sarakstīju par godu Austrālijā dzīvojošam ekscentriskajam pleijbojam CandyMan, jeb īstajā vārdā Traveram Beinonam. Kādu vakaru izlasīju rakstu par pieciem multimiljonāriem, kuri šķiežas ar naudu, uzdzīvo un jā, protams, mīl sievietes. Un jo vairāk, jo labāk. Sāku komunicēt ar CandyMan, vispirms aizsūtot viņam dziesmu TITS ar skaidrojošo tekstu: “Šeit ir dziesma par tevi.” Uz kuru pārsteidzošā kārtā CandyMan man arī atbildēja: “Vecīt, tas nav par mani, bet par krūtīm!“. Uz to es viņam atbildēju: “OK, drīzumā būs dziesma tieši par tevi!”
 
Ķesteris un citi pazīstami aktieri grupas "Ryga" videoklipa filmēšanā

Kasjauns.lv/Foto: “Ryga”


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS