Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Mūsu mīluļi

Patiesība par kaķi un gurķi. Šādi joki dzīvniekiem var radīt nopietnas veselības problēmas (25)

 
13.marts 2016  06:13

Vēl pavisam nesen internetā par virālu kļuva kārtējais padumjais video-joks. Saimnieks ar videokameru novaktē mājas kaķi, kurš, neko sliktu nenojaušot, ēd no bļodiņas. Tad tam aiz muguras klusītēm novieto dārza gurķi, kuru ieraugot mincis acumirklī izbīstas, met kūleņus un šausmās metas bēgt.

Nabaga minču izjokošanu iecienījuši patiesi daudzi – populārākajam šāda veida video iekš Youtube.com šobrīd ir pāri 6 miljoniem skatījumu.

Nabaga minču izjokošanu iecienījuši patiesi daudzi – populārākajam šāda veida video iekš Youtube.com šobrīd ir pāri 6 miljoniem skatījumu.

Savādo peļu junkuru uzvedību par kuru šobrīd smejas viss internets, skaidro mājas dzīvnieku veterinārārsts Jānis Beinerts: „Manuprāt, gurķim šeit ir maza loma. Kaķis, visticamāk, izbītos no jebkā, ko viņam tajā brīdī noliktu aiz muguras. Šeit ir runa par svešķermeni, nepazīstamu objektu, kas pēkšņi parādās kaķim aiz muguras.”

Joks var kaitēt kaķu veselībai
Veterinārārsts arī piebilst, ka šāda rotaļāšanās ar kaķi nebūt nenāk par labu mājdzīvnieka veselībai. Izrādās, arī dzīvnieku pasaulē stress ir ļoti nopietna problēma un var novest pie daudz nopietnākām kaitēm. „Šāda rīcība nav veselīga kaķim. Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem lieks stress un satraukums nav vajadzīgs. Tas var novest pie visai nopietniem veselības traucējumiem. Pēdējā laikā tiek īpaši daudz runāts par stresa kaitīgumu – kaķiem pastāvīgs stress var novest pie urīnakmeņu slimības kā arī negatīvā veidā ietekmēt mājdzīvnieka vielmaiņu,” brīdina ārsts.

Piedāvājām labāko kaķu izjokošanas video kompilāciju:Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS