Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Kivičs diska prezentācijā: "Lūdzu, nerunājam par suņiem!" FOTO (42)

 
12.marts 2016  19:08

Rīga TV24 tiešraidē grupa "Z –Scars" prezentēja savu jau sesto albumu "Restarts". Grupu un tās solistu Andri Kiviču ieradās sveikt daudzi viņa draugi un talanta cienītāji.

Šopavasar, kad "Z-Scars" aprit 15. jubileja, klajā nāk jauns albums "Restarts".

Šopavasar, kad "Z-Scars" aprit 15. jubileja, klajā nāk jauns albums "Restarts".

„Z- Scars” stundu garā raidījumā pastāstīja par savas darbības pirmsākumiem, skatuves gaitām un arī padziedāja. Pēc tam viesi ar Andri Kiviču un grupas biedriem devās iedzert glāzi šampanieša un uzēst īpaši veidoto torti. Lai arī grupas solists Andris Kivičs bija ļoti labā noskaņojumā, viņš nepriecājās, kad vakara gaitā viesi viņu nerimās tincināt par to, kā tad beidzies šīs nedēļas skandāls ar suņu uzbrukumu Šampētera ielā. Par šo gadījumu viņa draugi jau sākuši jokot un smēja, ka uz prezentāciju suņus nav ņēmuši līdzi. „Nu izbeidzat tagad par tiem suņiem runāt, šovakar man ir svētki – albuma prezentācija. Negribu tagad runāt par negācijām,” pacēlis šampanieša glāzi, teica Andris.

Jau 12. martā grupa „Z-Scars” uzsāks koncerttūri, kuras ietvaros pat dosies uz Dublinu uzdziedāt tur mītošajiem latviešiem. Koncertos grupa atskaņos savus lielākos hitus „Tu tuvojies sev”, „Pirmoreiz”, „Jūtot tā”, ”Cauri pilsētai”, kā arī prezentēs albuma „Restarts” dziesmas.

Viesu vidū bija arī Andra Kiviča sieva Madara, kas pēc raidījuma tiešraides steidza vīram sniegt sirsnīgu skūpstu.

Viesu vidū bija arī Andra Kiviča sieva Madara, kas pēc raidījuma tiešraides steidza vīram sniegt sirsnīgu skūpstu.Z-Scars ar kompozīciju „Es gribu”


 
Grupas "Z-Scars" sestā albuma "Restarts" prezentācija

Kasjauns.lv / Foto: Anete Janševica


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS