Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Sabiedrībā

Līdz ceturtdienai laika apstākļi nemainīsies, bet pēc tam kļūs aukstāks

 
14.marts 2016  08:49

Līdz ceturtdienai laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies, bet nedēļas nogalē pie mums sāks ieplūst arktiskas gaisa masas un kļūs krietni aukstāks, liecina prognozes.

Prognozes par auksto gaisa masu trajektoriju pagaidām vēl ir mainīgas.

Prognozes par auksto gaisa masu trajektoriju pagaidām vēl ir mainīgas.

Pirmdien visā Latvijā brīžiem gaidāmi nokrišņi - gan lietus, gan sniegs, bet turpmāk līdz ceturtdienai būtisku nokrišņu nebūs, taču debesis bieži klās mākoņi. Katru dienu kādā reģionā parādīsies saule. Valdošie būs lēni līdz mēreni ziemeļrietumu vēji.

Gaisa temperatūra līdz ceturtdienai naktīs būs -2..+3 grādi, trešdienas rītā vietām līdz -4 grādiem, bet dienās +2..+7 grādiem, ceturtdien Kurzemes centrālajā daļā un Zemgalē vietām līdz +9 grādiem.

Piektdien Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, aiz kuras Baltijā ieplūdīs aukstas arktiskas gaisa masas. Līdz ar to nedēļas nogalē gaisa temperatūra pazemināsies, brīžiem gaidāms sniegs, taču bieži uzspīdēs arī saule.

Gaisa temperatūra piektdien gan dienā, gan naktī būs ap -2..+3 grādiem, bet brīvdienās naktīs tā pazemināsies līdz -3..-8 grādiem, vietām piekrastē ap nulli, bet dienās -2..+3 grādi.

Prognozes par auksto gaisa masu trajektoriju pagaidām vēl ir mainīgas, pastāv iespēja, ka aukstums, kas sāksies nedēļas nogalē, Latvijā var saglabāties aptuveni nedēļu un naktīs sals brīžiem sasniegs -10 grādu.

BNS/Foto: Agnese Gulbe/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS