Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Zila un rozā! Palameika un Šēnberga uzplaukst kā HIACINTES. FOTO (15)

 
15.marts 2016  04:42

TV seja Ketija Šēnberga un šķēpmetēja Madara Palameika pavasara gaidās ir ļāvušās vizuālām pārvērtībām, un žilbina ar košām matu krāsām. Kura dāma izskatās efektīgāk?

TV seja Ketija Šēnberga un šķēpmetēja Madara Palameika pavasara gaidās ir ļāvušās vizuālām pārvērtībām.

TV seja Ketija Šēnberga un šķēpmetēja Madara Palameika pavasara gaidās ir ļāvušās vizuālām pārvērtībām.

TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga jau gadiem eksperimentē gan ar stilu, gan matu griezumu, tomēr līdz šim viņa bija pieturējusies pie gaišmates tēla. Taču aizvadītajā nedēļā Ketija pēkšņi kādā pasākumā savus blondos matus nokrāsoja koši spilgti rozā tonī.
Savukārt simpātiskā vieglatlēte Madara Palameika, kura arī kādreiz bija blondīne, kopš aizvadītās vasaras dižojās ar rozā matiem, bet nu kādā no Rīgas friziersaloniem pārtapusi par zilmati.

TV personība Ketija Šēnberga pirms un pēc pārvērtībām. Bija blondīne, bet nu dižojas ar rozā matiem.

TV personība Ketija Šēnberga pirms un pēc pārvērtībām. Bija blondīne, bet nu dižojas ar rozā matiem.Stilīgā šķēpmetēja Madara Palameika gada laikā pamanījusies nomainīt jau trešo matu krāsu. Kurš tonis sportistei piestāv vislabāk?

Stilīgā šķēpmetēja Madara Palameika gada laikā pamanījusies nomainīt jau trešo matu krāsu. Kurš tonis sportistei piestāv vislabāk?Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva, Facebook


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS