Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Izklaide

Astrologs Baņķis Taizemē sagaida Jaungadu un piedzīvo Pilnmēness svētkus. FOTO (4)

 
16.marts 2016  04:45

Sertificēts astrologs un numerologs Kristaps Baņķis atgriezies no ceļojuma Taizemē, kur sagaidīja jauno Pērtiķu gadu un svinēja Pilnmēness svētkus.

Astrologs Kristaps Baņķis Taizemē sagaidīja Austrumu Jaunā gada iestāšanos un krustu šķērsu izstaigājās pa tempļiem.

Astrologs Kristaps Baņķis Taizemē sagaidīja Austrumu Jaunā gada iestāšanos un krustu šķērsu izstaigājās pa tempļiem.

Baņķa galvenais ceļojuma mērķis bija Jaunā austrumu Pērtiķa gada sagaidīšana, kas ir viens no centrālajiem budistu svētkiem šajā reģionā. „Ceļoju uz Taizemes ziemeļu pērli Čiangmai, kur ir ļoti daudz senu tempļu. Tāpat ar lielu interesi novērtēju vietējo kultūru un to, kā vietējie sagaida Pilnmēness svētkus jeb Makha Bucha,” stāsta Baņķis.

Astrologs uzsver, ka šajā vakarā apkārt tempļiem pulksteņa rādītāja virzienā ar svecītēm un ziediem rokās devušies tūkstošiem cilvēku.

Tāpat uz vietām viņš uzzinājis, ka šajos svētkos aizliegts tirgot alkoholu. „Kā novēroju pēc aizklātajiem stendiem veikalos un brīdinošajiem uzrakstiem, to arī visi stingri ievēroja,” bilst Baņķis.

„Priecājos, arī par to, ka bija iespēja klātienē redzēt Austrumu Jaunā gada sagaidīšanu. Ilgstoši gaidot iekavēto drakonu parādi tā vietā dažu metru attālumā ieraudzīju Taizemes princesi. Ņemot vērā, ka Taizeme ir karaļvalsts un karalis tiek cienīts, varēja sajust to lielo mīlestību un prieku, ko cilvēkiem sagādāja šāds princeses gājiens. Bija sajūta, ka piedalies īpašā notikumā,” par redzēto stāsta astrologs.
 
Astrologa Kristapa Baņķa ceļojums Taizemē

Kasjauns.lv / Foto: no Kristapa Baņķa privātā arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS