Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Drāma dziedātājas Pīrāgs ģimenē. Vīrs pieķerts ar citu? (109)

 
17.marts 2016  08:52

Izskatās, ka pēc notikumiem, ko marta sākumā pārdzīvoja dziedātāja Diāna Pīrāgs-Cesto (31) un Francijas pilsonis Frenks Cesto (48), abu laulība ir tuvu izjukšanai. Zinātāji stāsta, ka attiecību kārtošanā iesaistījusies pat policija.

Diāna un Frenks savulaik labprāt pozēja fotosesijās, stāstot par mīlestību un nākotnes plāniem. Nu ģimenē ir uz izjukšanas robežas.

Diāna un Frenks savulaik labprāt pozēja fotosesijās, stāstot par mīlestību un nākotnes plāniem. Nu ģimenē ir uz izjukšanas robežas.

Diāna, kas gājusi savas mātes lieliskās džeza dziedātājas Olgas Pīrāgs profesionālajās pēdās, pirms diviem gadiem apprecējās ar Francijas pilsoni Frenku Cesto. Talantīgā dziedātāja neslēpa laimi, piedaloties romantiskās fotosesijās un sapņojot par skaistu nākotni. Žurnāls „Kas Jauns” vēsta, ka nu abu laulība piedzīvojot pamatīgu krīzi, konfliktus un esot tuvu sabrukšanai.

Diāna un Frenks pirmo reizi satikās 2012. gada vasarā, un mīlestības jūtas vienam pret otru uzplauka pamazām. Frenks tika pieteikts kā finansists no Francijas. Viņš bija ieradies Latvijā uz nedēļu, bet pēc laimīgas satikšanās ar Diānu te noenkurojās uz palikšanu. Tolaik intervijās Diāna apbrīnoja Frenka inteliģenci, pieklājību un priecājās par neskaitāmajiem komplimentiem, ko viņš dāmai veltīja. „Frenkam nav svarīgi, kā es izskatos, vai tas, ka esmu pazīstama dziedātāja, bet gan mana dvēseliskā puse. Tad es sapratu – jā, tas ir mans cilvēks,” intervijā žurnālam „Kas Jauns” savulaik teica Diāna.

Gredzenus Diāna un Frenks mija 2014. gada 8. martā, bet jau 30. aprīlī – Starptautiskajā džeza dienā – pasaulē nāca abu pirmdzimtais Leons Adonīss. Netika arī slēpts, ka Diāna Frenkam ir jau trešā sieva un viņam ir vēl trīs bērni.

Diānas Pīrāgs-Cesto un Frenka Cesto attiecību skaidrošanā esot iesaistīta arī policija.

Diānas Pīrāgs-Cesto un Frenka Cesto attiecību skaidrošanā esot iesaistīta arī policija.


Nu žurnāla „Kas Jauns" rīcībā nonākusi informācija, kas liecina, ka marta sākumā Diānas un Frenka ģimenē izcēlies pamatīgs skandāls, kā risināšanā abu dzīvesvietā Rīgas centrā bijusi iesaistīta arī policija. Zinātāji atklāj, ka sievai radušās aizdomas – Frenkam ir sānsoļi ar kādu itālieti, un tas pāri novedis līdz konfliktam un pie domas par šķiršanos. Nu Diāna pārsvarā uzturoties pie mammas, kur jau ilgāku laiku dzīvojot arī viņas meita.

Diānā Pīrāgs iejūtas Merilinas Monro tēlāPlašāk par drāmu Diānas Pīrāgs ģimenē lasiet jaunākajā žurnālā „Kas Jauns”.

Drāma dziedātājas Pīrāgs ģimenē. Vīrs pieķerts ar citu?

Diāna Pīrāgs pārtop par blondīni

Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS