Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Runā Rīga

Izsludina projektu pieteikšanu 2016. gada Rīgas svētkiem (15)

 
18.marts 2016  15:42

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) tradicionālo kultūras pasākumu projektu finansēšanas konkursa ietvaros izsludina projektu pieteikumu iesniegšanu 2016. gada Rīgas svētkiem, kuri šogad notiks no 12. līdz 14 augustam. Svētkos ar daudzveidīgu kultūras, izglītojošu, atpūtas un izklaides aktivitāšu programmu atzīmēs Rīgas pilsētas 815. gadadienu.

Izsludina projektu pieteikšanu 2016. gada Rīgas svētkiem

Svētki būs veltīti Rīgai kā kino pilsētai, akcentējot pirmo kinoseansu, kas notika pirms 120 gadiem. Atbilstoši 2016. gada svētku tematikai un konkursa darba uzdevumam, projektu iesniedzēji tiek aicināti sagatavot piedāvājumus mākslinieciski vienotām pasākumu programmām, kas veltītas pirmajiem kinoseansiem Rīgā, kino jēdzienam, tā uztverei un filmu veidošanai. Pasākumu tapšanā aicina izmantot visdažādākos mākslinieciskos izteiksmes līdzekļus, formas un žanrus, iepazīstinot rīdziniekus un pilsētas viesus ar Rīgas kino vēstures notikumiem. Svētku pasākumiem jābūt tādiem, kuros apmeklētāji var līdzdarboties, kā arī vērot un piedalīties, tādējādi atklājot kino jomas daudzveidību.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2016. gada 11. aprīļa plkst. 12.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, kā arī līdz noteiktajam iesniegšanas termiņam pieteikumi jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi konkurss.pasakumi@riga.lv.

Ar konkursa nolikumu un saistītajiem dokumentiem, tostarp “Rīgas svētku 2016” darba uzdevumu var iepazīties RD IKSD tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli”, Tālrunis informācijai 67043670.
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Regīna Zommere / Foto: Ieva Čīka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS