Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Basketbols

Neticamākā basketbolistu atspēlēšanās NCAA "marta trakumā". VIDEO

 
21.marts 2016  12:01

ASV koledžu basketbola (NCAA) izslēgšanas spēles tiek dēvētas par “marta trakumu”. Nekā citādāk nebūtu iespējams nosaukt spēles pamatlaika galotni starp ar 3. numuru izsēto Teksasas Agrikultūras un Mehānikas universitāti un nomināli 11. spēcīgāko valsts augstskolu - Ziemeļaiovas universitāti.

Ziemeļaiovas basketbolisti bija tuvāk panākumam gan pamatlaikā, gan papildlaikā, tomēr piedzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu.

Ziemeļaiovas basketbolisti bija tuvāk panākumam gan pamatlaikā, gan papildlaikā, tomēr piedzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu.

Vēl 44 sekundes līdz pamatlaika beigām aiovieši bija drošā 12 punktu vadībā, bet ASV 4. lielākās universitātes komandas veiksmes uzbrukumā un agresīvais presings palīdzēja veikt neticamu atspēlēšanos un panākt izlīdzinājumu.  Ziemeļaiovas komandas pārstāvja pēdējais metiens pāri visam laukumam nebija precīzs, kas nozīmēja, ka mačā gaidāms papaildlaiks. 2. pagarinājumā teksasieši apliecināja savu favorītu statusu un izcīnīja laimīgu uzvaru ar 92:88, iekļūstot NCAA izslēgšanas spēļu astotdaļfinālā, kas tiek dēvēts par “saldajiem 16”.

Šī gada, iespējams, aizraujošākā basketbola mača interesantākie momenti – video:Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS