Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
TV šovi

Kāzu šova dalībnieki pārsteigti par gala rezultātu, Raitis mainīs uzvalku. FOTO (55)

 
21.marts 2016  22:06

TV3 šovs „Kāzu gūstā” strauji tuvojas finišam. Šovakar dalībnieki uzzināja visu viņiem sarūpēto kāzu scenāriju, un vienu lietu varēja mainīt. Tomēr visiem pāriem šo iespēju nevajadzēja izmantot.

Tā kā Agnese un Raitis iepriekš savas sapņu kāzas nebija izsapņojuši, tad lielas pretenzijas par radu sarūpēto kāzu scenāriju necēla.

Tā kā Agnese un Raitis iepriekš savas sapņu kāzas nebija izsapņojuši, tad lielas pretenzijas par radu sarūpēto kāzu scenāriju necēla.

Viskritiskāk radu izvēlēto kāzu scenāriju uztvēra Raitis un Agnese. Puisis pat atzina, ka šova galvenā balva nav tik nozīmīga, lai tās dēļ radi tā nopūlētos ar kāzu rīkošanu šova ietvaros. „Tā dāvana - 7000 eiro - nav tā vērta. Cieš veselība, nervi,” sacīja Raitis. Tomēr viņa un līgavas Agneses ģimenēm visu izdevās noorganizēt, un kāzas būs. Raitis gan izmantoja iespēju - vienu lietu nomainīt -, un tas bija uzvalks. Kāzu priekšvakarā viņš vēl pats apņēmās pāršūt uzvalka bikšu garumu. „Viņš jau no 15 gadu vecuma regulāri kaut ko pāršuj. Pat mēteli var pāršūt,” dēlu slavēja Raita mamma Irina Skrastīte.

Ar visu pilnībā apmierināti bija Ieva un Artūrs - viņiem vecāku idejas šķita brīnišķīgas un, pateicībā par ieguldīto darbu, jaunais pāris neko nemainīs. Tāpat rīkosies arī Darja un Dmitrijs. Lai gan sākotnēji Darja domāja, ka izvēlēsies citu līgavas kleitu, vai vismaz izmainīs viesu sarakstu, bet, redzot, cik lielu darbu vecāki paveikuši, viņa ar Dmitriju nolēma visu atstāt tā, kā ir.
Jau nākamnedēļ redzēsim, cik līksmas un sirsnīgas bija šova dalībnieku kāzas!
 
Agnese Barkāne un Raitis Skrastītis

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS