Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Kultūra

Šī ir meitene, kurā ģeniālais Deivids Bovijs saredzēja mūzikas nākotni. Noklausies! VIDEO (4)

 
22.marts 2016  21:11

Britu rokmūziķa Deivida Bovija ilggadējais pianists atklājis, ka Bovijs par mūzikas nākotni uzskatījis 19 gadus veco jaunzēlandiešu dziedātāju Lordi.

Jaunajai māksliniecei ir tikai 19 gadu. Bovijs, dzīvs esot, Lordi nosauca par "mūzikas nākotni".

Jaunajai māksliniecei ir tikai 19 gadu. Bovijs, dzīvs esot, Lordi nosauca par "mūzikas nākotni".

Lorde februārī BRIT balvu pasniegšanas ceremonijā izpildīja Bovija dziesmu "Life on Mars". Ar viņu kopā spēlēja Bovija pavadošā grupa, tostarp pianists Maiks Gārsons.

"Deividam ļoti patika Lorde. Viņam šķita, ka tā ir mūzikas nākotne. Viņi kopā pavadīja dažus jaukus brīžus," video aplikācijā "Periscope" atklāja Gārsons. "Viņa bija lieliska izvēle BRIT balvu ceremonijai. Daži Deivida ģimenes un menedžmenta locekļi ieteica viņu. Viņi gribēja ievest šajā pasaulē nākamo paaudzi. Tā bija fantastiska pieredze."

Gārsons sacīja, ka Lorde esot raizējusies par uzstāšanos. "Viņa ļoti nervozēja. Viņa teica, ka nebūtu to spējusi, ja nebūtu dziedājusi Deividam," viņš teica.

Lordes uzstāšanos pozitīvi uzņēma Bovija dēls Dankans Džonss. "Vienkārši... Skaisti. Paldies," viņš tvītoja.

Bovijs 8.janvārī 69 gadu vecumā zaudēja pusotru gadu ilgā cīņā ar vēzi. 10.janvārī klajā nāca viņa pēdējais albums "Blackstar". Arī savu nāvi viņš pārvērta performancē, kļūdams ar to nemirstīgs.

Fakti un mīti par noslēpumaino mūziķi Deividu Boviju
Deividam Bovijam reiz piederējusī brīvdienu māja Karību salās


Kasjauns.lv/LETA/Foto: AFP/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS