Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Sabiedrībā

Arī šorīt nav informācijas par Briseles sprādzienos cietušiem vai bojāgājušiem Latvijas pilsoņiem

 
23.marts 2016  09:29

Ārlietu ministrijai (ĀM) pagaidām nav informācijas, ka Briseles teroraktos būtu cietis vai gājis bojā kāds Latvijas valstspiederīgais, norādīja ministrijas pārstāve Diāna Eglīte.

Kāds sociālo tīklu lietotājs raksta, ka viņam ir zināms viens Latvijas valstspiederīgais, kas gājis bojā teroraktos. Tāpat ierakstā tiek norādīts, ka par to esot informēti atbildīgie dienesti.

Tomēr ĀM šādas informācijas nav, akcentēja Eglīte.

Arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" uzsvēra, ka viņam nav šādas informācijas. Vienlaikus ministrs atgādināja, ka visi bojāgājušie vēl nav identificēti, tāpat nav precīza informācija par visiem ievainotajiem.

Jau vēstīts, ka sprādzienos, kas otrdien notika Briseles lidostā un Beļģijas galvaspilsētas metro sistēmā, nogalināti vismaz 34 cilvēki, bet vairāk nekā 200 guvuši ievainojumus, ziņo amatpersonas.

Divi sprādzieni Zaventemas lidostā, no kuriem vismaz vienu sarīkoja terorists pašnāvnieks, gandrīz vienlaicīgi notika ap plkst.8 (plkst.9 pēc Latvijas laika).

Aptuveni stundu vēlāk tika saņemtas ziņas par sprādzienu Briseles Mālbēkas metro stacijā, kas atrodas netālu no ES institūcijām.

LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS