Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Stila jaunumi

Prezentē jaunos ECCO apavus (8)

 
24.marts 2016  14:25

Otrdien Vecrīgas kafejnīcā “Melodija” ar dziedātāja Roberto stāstiem par atpūtu Arābu Emirātos un bārmeņa Arņa Bikšus krāsainiem kokteiļiem komfortablo dāņu apavu zīmols ECCO atzīmēja jaunu modeļu ienākšanu tirgū.

Dziedātājs Roberto (no kreisās), ECCO pārstāvis Latvijā Kaspars Daugalis, modes blogere Alīna Kellere un bārmenis Arnis Bikšus.

Dziedātājs Roberto (no kreisās), ECCO pārstāvis Latvijā Kaspars Daugalis, modes blogere Alīna Kellere un bārmenis Arnis Bikšus.

Dziedātājs un TV raidījuma vadītājs Roberto Meloni jaunos apavus jau izmēģinājis, pirms pāris nedēļām dodoties braucienā uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. “Izlidojot no Rīgas, bija ziema, bet tur – plus 30 grādi. Taču šīs jaunās sporta kurpes es nenovilku, jo jutos vienlīdz ērti un gaumīgi gan mīnusos, gan plusos,” patīkamajā pārsteigumā dalās Roberto.

Dāņu apavu zīmols ECCO iepazīstināja ar 2016. gada pavasara/vasaras kolekciju ECCO “Intrinsic Karma” - krāsainiem sportiska stila apaviem sievietēm un vīriešiem. To izcilo kvalitāti nodrošina apavu darināšanas tradīcijas, mūsdienu tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiāli.  

ECCO “Intrinsic” modeļi visi ir no īpašā adījumā veidota tekstila vai mīkstās jaka ādas - tas stilu padara vienkāršu, aktuālu un modernu. Apavu darināšanā izmantotā tehnoloģija nodrošina dabisku pēdu kustību. Jaunās kolekcijas modeļiem ir tiešās iestrādes vienkomponenta PU ārzole ar noapaļotu papēdi, kas veicina komfortu un elastīgumu.
ECCO jaunās kolekcijas "Intrinsic Karma" prezentācija kafejnīcā "Melodija"

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS