Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Iespējams, pikantākā rotaslietu reklāma. FOTO (2)

 
27.marts 2016  19:44

Amerikāņu aktrise un modele Emīlija Ratažkovski (24) popularitāti iemantoja pateicoties skandalozajam mūzikas videoklipam dziesmai „Blurred Lines” un filmai „Gone Girl”, kurā viņa tēloja Bena Afleka atveidotā varoņa mīļāko. Nu viņa atkal demonstrējusi savus sievišķos dotumus.

Emīlija Ratažkovski atkal parādījusi savus sievišķos jaukumus.

Emīlija Ratažkovski atkal parādījusi savus sievišķos jaukumus.

Emīlija sev radījusi seksīgas puskailas skaistulītes imidžu, līdz ar to režisori viņai piedāvā tikai tādas lomas, kur simpātiskajai brunetei nākas kameru priekšā izģērbties, ne demonstrēt savas aktieriskās dotības. Arī juvelierizstrādājumu zīmols „Jacquie Aiche”, daudz negudrojot, ierosinājis viņai piedalīties reklāmas fotosesijā un demonstrēt rotaslietas puskailai. Emīlija reklamējusi šīs firmas ķēdītes, gredzenus un rokassprādzes, ar plaukstām tik tikko piesedzot savas kailās krūtis.

Emīlijas augums atbilst teju visiem ideālas figūras standartiem. Viņas parametri ir 90-61-86 un modele sver 54 kilogramus. Viņai ir pieci miljoni „Instagram” bloga sekotāju, kas regulāri var apskatīt puskailo skaistuli. Tagad neapģērbtā Emīlija lūkosies pretī arī no glancēto žurnālu lappusēm, kuros būs izvietota zīmola „Jacquie Aiche” juvelierizstrādājumu reklāma.

„Es ceru, ka pēc pieciem gadiem aizvien turpināšu apvienot aktrises darbu ar modeles karjeru. Tad arī varēšu sniegt jums atbildi, kā man tas izdodas,” norādījusi Emīlija.

Robins Tiks sadarbībā ar T.I. un Farelu Viljamsu – „Blurred Lines”


 
Emīlija Ratažkovski juvelierizstrādājumu zīmola „Jacquie Aiche” reklāmā
 
Emīlija Ratažkovski modes nama „Miu Miu” skatē
 
Emīlija Ratažkovski zīmola „Yamamay” reklāmā
 
Emīlijas Ratažkovski privātās fotogrāfijas

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS