Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Pasaulē

Putins ieceļ Kadirovu par Čečenijas vadītāja vietas pagaidu izpildītāju (3)

 
25.marts 2016  18:45

Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien parakstījis dekrētu par pašreizējā Čečenijas vadītāja Ramzana Kadirova iecelšanu par republikas vadītāja vietas izpildītāju un izteicis cerību, ka viņš kandidēs septembrī paredzētajās vēlēšanās uz atkārtotu pilnvaru termiņu.

Putins cer, ka Kadirovs (pa labi) kandidēs septembrī paredzētajās Čečenijas vadītāja vēlēšanās uz atkārtotu pilnvaru termiņu.

Putins cer, ka Kadirovs (pa labi) kandidēs septembrī paredzētajās Čečenijas vadītāja vēlēšanās uz atkārtotu pilnvaru termiņu.

Tiekoties ar Čečenijas prezidentu, Putins norādīja, ka Kadirova pašreizējais pilnvaru termiņš beidzas 5.aprīlī un ka parakstīts dekrēts, ar kuru viņam uzticēta republikas vadītāja pienākumu pagaidu pildīšana līdz vēlēšanām.

Kremļa saimnieks arī pauda cerību, ka “Čečenijas iedzīvotāji, čečenu tauta priekšvēlēšanu kampaņas laikā spēs pēc nopelniem novērtēt to, ko jūs (Kadirovs) esat paveicis republikas labā”.

Tikmēr Krievijas opozīcija uzskata, ka Kadirovs ir tieši saistīts ar opozīcijas līdera Borisa Ņemcova slepkavību, kā arī ar citiem noziegumiem.

Kadirovs arī ir tieši saistīts ar Krievijas bruņoto iebrukumu Ukrainā un atšķirībā no Kremļa nav slēpis, ka viņa pakļautībā esošie čečenu bruņotie formējumi ir bijuši tieši iesaistīti karadarbībā Ukrainas austrumos.
 
Čečenijas līdera Ramzana Kadirova atbalsta mītiņš Groznijā
 
Ramzana Kadirova autoparks

BNS/Foto: AFP/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS