Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Sporta zvaigznes

Miris slavenajā Ģentes-Vevelgemas velobraucienā cietušais beļģu riteņbraucējs

 
28.marts 2016  13:18

Beļģu riteņbraucējs Antuāns Demoitē, kurš svētdien cieta negadījumā Ģentes-Vevelgemas velobraucienā, miris no gūtajām traumām.

Antuāns Demoitē atradās komā, taču negadījumā gūtās traumas bija pārāk smagas un mediķi nespēja glābt viņa dzīvību.

Antuāns Demoitē atradās komā, taču negadījumā gūtās traumas bija pārāk smagas un mediķi nespēja glābt viņa dzīvību.

25 gadus vecais riteņbraucējs piedzīvoja kritienu distances aptuveni 150.kilometrā. Viņam uztriecās peletonu pavadošais motocikls un sportists smagā stāvoklī tika nogādāts Lilles slimnīcā.

Demoitē atradās komā, taču negadījumā gūtās traumas bija pārāk smagas un mediķi nespēja glābt viņa dzīvību.

Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins no Šveices komandas IAM svētdien izcīnīja augsto 14.vietu Ģentes-Vevelgemas vienas dienas velobraucienā, kas ir augstākās kategorijas (1.UCI) sacensības Starptautiskās riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūres kalendārā.

Saramotins 242,8 kiloimetru distancē finišu sasniedza pēc piecām stundām, 55 minūtēm un 23 sekundēm, sacensības beidzot 15 braucēju grupā, kura no uzvaru guvušā slovāka Petera Sagana ("Tinkoff") atpalika par 11 sekundēm.

Saramotins par 14.vietu nopelnīja 40 UCI ranga punktus.

Tikmēr vēl viens Latvijas riteņbraucējs Gatis Smukulis no "Astana" komandas izstājās un nebija starp tiem 82 sportistiem, kuri sasniedza finišu.

Svētdien notika arī Ģentes-Vevelgemas velobrauciena sacensības junioriem, kas ir iekļautas Nāciju kausā izcīņā junioriem. Tajās startēja arī pieci Latvijas jaunie sportisti, taču Kristers Ansons, Mārcis Kalniņš, Niklāvs Aleksandrs Cakšs, Juliāns Isajevs un Kristofers Bindemanis finišu 119 kilomeru distancē nesasniedza.

LETA/Foto: AFP/LETA






Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS