Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Kultūra

Ar šo video Eiropa iepazīs Justu no Latvijas. VIDEO (26)

 
30.marts 2016  04:37

Tapis „Supernovas” uzvarētāja Justa Sirmā video, kuru skatīs cilvēki visā Eiropā līdz pat Eirovīzijas dziesmu konkursam maijā, kad visi jutīsim līdzi jaunatklātajam talantam.

Šādi Justs Sirmais ar sevi iepazīstina Eiropu - noskaties video.

Video mērķis bija nevis pārliecināt skatītāju par Justa spējām un atbilstību dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursā, bet radīt īpašu noskaņu. Filmēšanā netika veikta nekāda manipulācija ar gaismām, fonu, lai video izdotos pēc iespējas īstāks, patiesāks. Video ir balstīts uz sajūtām un zīmēm, kas simbolizē Justa dzīvē notikušo un šī brīža sajūtas.

Video uzņemts divu dienu laikā, Rīgā. Abas dienas filmēšana sākās ar saullēktu plkst. 05 un noslēdzās līdz ar saulrietu plkst. 20. Filmēšana notika uz Akmens tilta, Vecrīgas ielās, VEF kultūras pilī, pie jūras un citās galvaspilsētu raksturojošās vietās.
Profila video uzņēma kompānija “Imagine Pictures”, režisora Andžeja Gavriss un producentes Jūlijas Fricsones vadībā. Roku video tapšanā pielika arī operators Nikita Popkovs un komponists/skaņu dizaineris Wolk Recording Studios.
 
Justs filmējas Eirovīzijas vizītkartei

Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS