Mākoņains
Rīga
-1°
Mākoņains
LV RU
112

Ludzā ļoti rūdīts noziedznieks, iesitot saimniekam ar metāla stieni pa galvu, aplaupa māju (1)

 
30.marts 2016  23:02

Ludzā likumsargi par laupīšanu un miesas bojājumu nodarīšanu aizturējuši vīrieti, pret kuru jau iepriekš sākti 47 kriminālprocesi, informēja Valsts policijā.

Kopumā pret šo personu bija sākti 47 kriminālprocesi.

Kopumā pret šo personu bija sākti 47 kriminālprocesi.

23.marta vakarā Ludzā pie kādas privātmājas durvīm piezvanījis kāds vīrietis, kuram durvis atvēra mājas saimnieks. Negaidītais ciemiņš tajā brīdī nodarīja saimniekam miesas bojājumus, iesitot ar metāla stieni pa galvu, bet pēc tam metās pārmeklēt māju un nolaupīja naudu - ap 1000 eiro.

Pēc informācijas saņemšanas policijā nekavējoties tika sākts kriminālprocess par laupīšanu. Noskaidrojot vainīgā personību, policisti izskaitļojuši, ka tas ir 1986.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš likumsargu redzeslokā bija jau labi pazīstams.

Sākot aizdomās turamā meklēšanu, noskaidrots, ka viņš bēgot slēpjas no policijas. Tomēr policisti naktī uz 25.martu vīrieti aizturēja, kā arī atguva daļu nolaupītās naudas. Nākamajā dienā pēc aizturēšanas Daugavpils tiesa aizdomās turētai personai piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Kā norāda policijā, šis vīrietis agrāk ir vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, pārsvarā - par zādzību izdarīšanu. Kopumā pret šo personu bija sākti 47 kriminālprocesi. Šoreiz aizdomās turētais laupīšanu izdarīja, izciešot ar tiesas spriedumu piespriesto papildsodu - policijas kontroli.

BNS/Foto: Shutterstock


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS