Mazmākoņains
Rīga
-4°
Mazmākoņains
LV RU
Stila jaunumi

Žurnālu "Pastaiga" Rīgas Modes nedēļā atzīst par stilīgāko un oriģinālāko. FOTO (4)

 
31.marts 2016  13:40

30. martā Vecrīgas restorānā „Monterosso” tika atklāts festivāls „Riga Fashion Week”, kurā labākie tika pie „Stila un modes balvas 2015” statuetēm.

Žurnālam „Pastaiga” piešķirto stila un modes balvu no Jeļenas Strahovas (pa labi) saņēma izdevniecības „Rīgas Viļņi” mākslinieciskā redaktore Olga Kolotova.

Žurnālam „Pastaiga” piešķirto stila un modes balvu no Jeļenas Strahovas (pa labi) saņēma izdevniecības „Rīgas Viļņi” mākslinieciskā redaktore Olga Kolotova.

Krāšņi saposušās, Rīgas modes dāmas kuplā pulkā piedalījās Rīgas modes nedēļas atklāšanā, lai uzzinātu, kas par aizvadītā gada veikumu saņems stila un modes balvas.

Gods un slava, izdevniecības „Rīgas Viļņi” žurnālam „Pastaiga”, kurš saņēma balvu par oriģinālākā žurnāla vāka izveidi. Gada dizaineres statusu izpelnījās zīmola „Nolo” autore Viktorija Joniene , savukārt tērpu māksliniece, zīmola „M-Couture” dizainere Jūlija Sardikova saņēma statueti par radošāko modes skati.

Pie „Stila un modes balvas” tika arī zīmola „Amoralle” autore Inese Ozola, kurai Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova statueti pasniedza par stilīgāko veikala konceptu. Par gada debiju tika pasludināta zīmola „Deeply Persona” autore dizainere Elīna Vanaga, bet Krievijas modes vēsturniekam Aleksandram Vasiļevam, kurš gan uz pasākumu nebija ieradies, tika piešķirta balva par ieguldījumu Latvijas modes attīstībā.
 
"Stila un modes balvas 2015" pasniegšanas ceremonija
 
"Stila un modes balvas 2015" pasniegšanas ceremonijas viesi

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS