Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Nekad neticēsiet, ar kādu biznesu nodarbojas šīs mūķenes. FOTO (12)

 
01.aprīlis 2016  08:13

Viņas, protams, dzīvo drusku citādā pasaulē, taču vēl bez Dieva vārda šīs apņēmīgās dāmas dzīvo zemes dzīvi ar visiem tās kārdinājumiem un vajadzībām.

Nekas cilvēcisks viņām nav svešs!

Nekas cilvēcisks viņām nav svešs!

Simpātiskās mūķenes pirms gada iebrāzās uzņēmējdarbībā ar nišas produktu – viņas nolēma, ka jāsāk audzēt marihuānu. Māsa Keita un māsa Dārsija labi zināja medicīniskās zālītes pozitīvo ietekmi uz veselību, īpaši tādām ligām kā migrēna un muguras sāpes. Drīz vien bizness uzņēma apgriezienus un tagad savā audzētavā Kalifornijā viņas kopj jau prāvu daudzumu marihuānas, ar to pelnot naudu. No lapiņām top gan pulveris, gan tinktūra, gan arī smēķi, un Dieva meitas to pamatā tirgo internetā. Diemžēl tagad abu rūpalam pienākuši grūti laiki un nāksies mainīt dzīvesvietu turp, kur likumi marihuānas tirdzniecībai un pīpēšanai ir pretimnākošāki. Viņas cer, ka līdz ar popularitātes vilni nāks arī ienākumi, jo patlaban māsām esot grūti nomaksāt ikmēneša rēķinus.

Neko darīt, biznesā ir kāpumi, ir kritumi...

Mūķeņu produkcijai ir savs zīmols „Sisters of Valley”, un produkcija ir sertificēta. Ikviens klients var baudīt arī īpašo Keitas un Dārsijas dāvāto bonusu, proti, pirms katras tinktūras pārdošanas par sirdzēju tiek aizlūgts. No darba brīvajā laikā kāsītīm ļaujas arī pašas sievietes.
 
Nekad neticēsiet, ar kādu biznesu nodarbojas šīs mūķenes

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no shaughandjon.com


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS