Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Novadu ziņas

Populārais dīdžejs Žigats strādās par direktoru Valkas kultūras namā (19)

 
31.marts 2016  19:15

Valkas novada domes deputāti nolēmuši, ka Valkas kultūras namu turpmāk vadīs Māris Žigats.

Visplašāko atpazīstamību Žigats ir ieguvis kā grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" dalībnieks, menedžeris un producents.

Visplašāko atpazīstamību Žigats ir ieguvis kā grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" dalībnieks, menedžeris un producents.

Uz vakanci iepriekš tika izsludināts konkurss, kurā uz kultūras nama vadītāja vakanci pieteicās pieci pretendenti. Konkursa komisija, izvērtējot pretendentu atbilstību amatam, pieņēma lēmumu ieteikt un Valkas pilsētas kultūras nama direktora apstiprināšanai virzīt Žigatu.

Žigats līdz šim strādājis par producentu, programmas un mārketinga direktoru un radio dīdžeju, producējis vairākus pasākumus, un viņam ir vairāk nekā 22 gadu pieredze koncertu un pasākumu organizēšanā. Viņš ir viens no "Radio 101" idejas pamatlicējiem. Visplašāko atpazīstamību Žigats ir ieguvis kā grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" dalībnieks, menedžeris un producents.

Žigats domes sēdē atklāja, ka, darbu sākot, viens no galvenajiem uzdevumiem būs strādāt pie Valkas pilsētas tēla un pasākumu popularizēšanas. Tiks strādāts ar masu medijiem, lai informācija par Valkas novada kultūras pasākumiem izskanētu visā Latvijā. Kā otro galveno uzdevumu Žigats minēja ciešas sadarbības veidošanu ar Valgas kolēģiem. Darbu jaunais vadītājs sāks 4.aprīlī.

LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS