Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
Rīga
Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
LV RU
Runā Rīga

Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības gada pasākums LatCon 2016

 
04.aprīlis 2016  14:02

8. un 9. aprīlī Rīgas Centrālās bibliotēkas telpās (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) notiks Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības (LFFB) rīkotais gada pasākums „Svešās ainavas” fantāzijas un fantastikas interesentiem.

Paredzēta tikšanās ar latviešu fantastikas un fantāzijas žanru autorēm Lauru Dreiži un Lindu Nemieru.

Paredzēta tikšanās ar latviešu fantastikas un fantāzijas žanru autorēm Lauru Dreiži un Lindu Nemieru.

LatCon 2016 pasākuma pamatkodols ir tematiski izglītojošas un izklaidējošas lekcijas par fantastikas un fantāzijas žanru tēmām, kā arī zinātnes un tehnoloģiju progresa atspoguļojums. LatCon 2016 tēma „Svešās ainavas” raksturo pasākuma lekciju un diskusiju specifiku. Tiks aplūkotas iespējamās dažādās fantastisko pasauļu versijas un to atspoguļojums kino un literatūrā.
 
Paredzēta tikšanās ar latviešu fantastikas un fantāzijas žanru autorēm Lauru Dreiži un Lindu Nemieru. Par savām atziņām fantastikas un fantāzijas rakstniecības jomā stāstīs rakstniece Ieva Melgalve.
 
Laipni lūgti visi fantastikas un fantāzijas interesenti!
LatCon 2016 „Svešās ainavas” programma: http://www.lffb.lv/jaunumi/larcon-2016-svesas-ainavas-programma.html
 
Latvijas sabiedrisko mediju arhīvā var noklausīties radio NABA 11. marta raidījuma „Vārnu laiks”, kurā viesojās LatCon 2016 organizatori un dalībnieki, ierakstu (raidījumu vada RCB Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre Evita Hofmane): http://naba.lsm.lv/lv/raksts/varnu-laiks/fantastikas-un-fantazijas-iedvesmota-muzika.-viesos-lffb-parstav.a65088/

Sadarbībā ar Rīgas pašvalību
Regīna Zommere / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS