Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Žaklīna Cinovska Virgas jaunajā videoklipā sirsnīgi safilmē viņa vecākus. VIDEO (9)

 
06.aprīlis 2016  14:09

Šodien, 6. aprīlī, rokmūziķim Ainaram Virgam ir dzimšanas diena – viņam paliek 52 gadi – un tieši šodien Virga klajā laidis savas jaunākās dziesmas “Kā kuģis” videoklipu. To viņš veltījis sava tēva Ivara Virgas 80. jubilejai, un klipā, kura režisore ir Žaklīna Cinovska – redzams gan Ainars, gan arī viņa vecāki.

Ainars Virga – “Kā kuģis”

Šo dziesmu jaunā projekta “Līvi un Buks” dalībnieks Ainars Virga veltījis dziesmu savam tētim Ivaram Virgam, kurš pavisam nesen atzīmēja 80. dzimšanas dienu, un 18. martā saņēma apbalvojumu “Goda liepājnieks”.

Ainars, kuram pašam šodien 6. aprīlī ir dzimšanas diena stāsta: “ Mans tētis ir vislabākais pasaulē! Lai arī dziesmu biju sarakstījis jau pirms laba laika, kopīgā sarunā ar savu labu paziņu, režisori Žaklīnu Cinovsku, nonācām pie domas, ka šai dziesmai nepieciešams arī video. Esmu ļoti gandarīts par rezultātu.”

Ainara Virgas vecāki Ivars un Biruta.

Ainara Virgas vecāki Ivars un Biruta.


Dziesmas vārdu autors ir Ainara draugs un daudzu dziesmu līdzautors Guntars Račs, kurš ir labi pazīstams ar Virgas ģimeni jau kopš bērnības. Dziesmu savā jaunajā “Factory Sounds Studio” producēja Gints Stankevičs, bet videoklipa režiju uzņēmās režisore Žaklīna Cinovska ar savu komandu, operatoru un montāžas režisoru Viktoru Devjatovu un operatoriem Kasparu Nordenu un Juriju Aleksejevu.  Par stilu rūpējās Mairita Lamberte. Videoklipa papildus skaņas apstrādi veidoja Andris Barons.

Režisore Žaklīna Cinovska un mūziķis Ainars Virga pirms gada.

Režisore Žaklīna Cinovska un mūziķis Ainars Virga pirms gada.


Žaklīna Cinovska par videoklipu un tajā pausto ideju saka, ka, viņasprāt, tas ir izdevies. “Es Ainaram teicu, ka nevajag parastu video, jā šī ir neparasta dziesma. Mani aizkustināja pati ideja, jo vecāki jau ir tie, kuri mūs mīl. Neskatoties ne uz ko, viņi ir tie, kuri par mums priecājas vispatiesāk un bēdājas visdziļāk. Viņiem mīlestība lielāka par jūru, bet sāpes par mūsu pāridarījumiem, kurus dažreiz pat paši nenojaušam, ir dziļākas par to. Mēs viņiem vienmēr esam un būsim bērni - rezgaļi un talantīgākie talanti! Paldies atsaucīgajiem Ainara Virgas vecākiem Birutai un Ivaram Virgām par piedalīšanos filmēšanā, kā arī Ilgonim Lindem un pārējiem mazajiem un lielajiem aktieriem!” par videoklipu teic tā režisore.
 
Žaklīna Cinovska Ainara Virgas jaunajā videoklipā sirsnīgi safilmē viņa vecākus

Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto, no Žaklīnas Cinovskas privātā arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS