Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Bērni

Zēni spēlējas ar krāniņiem. Vai uztraukties par orientāciju? (47)

 
07.aprīlis 2016  07:45

"Esmu māmiņa 7 gadus vecam puikam. Skolā viss kārtībā, draugu daudz, blēņas daudz nestrādā," ģimenes portālā mammamuntetiem.lv raksta kāda mamma. Taču vairākas reizes viņa pieķērusi savu puiku un viņa vienaudzi rotaļājamies ar krāniņiem, un tas mammu dara bažīgu. Kā lai palīdz bērnam saprast, lai pārstāj?

Ko darīt, ja dēls ar draugu ne reizi vien pieķerts "spēlējamies dakterīšos"? Vai būtu jāuztraucas par bērna orientāciju, jautā māte.

Ko darīt, ja dēls ar draugu ne reizi vien pieķerts "spēlējamies dakterīšos"? Vai būtu jāuztraucas par bērna orientāciju, jautā māte.

Pirms aptuveni diviem gadiem dēlam parādījas infekcija no ūdens - intīmajā vietā, līdz ar to gadījās ik pa laikam iet pie ārsta un bija jāsmērē krēmi. Pēc laika, ar draudzeni sēžot, pieķērām, ka viņas 6 gadus vecais dēls un mans puika, tā teikt, iepazīst otra ķermeni (un arī centās šo to darīt). Protams, abas bijām dusmīgas, sarājām - tā nedrīkst, pēc tam vēl parunājam, ka tā nav pareizi.
Pēc neilga laika, aptuveni pusgada, pieķērām atkal. Šoreiz, protams, vairāk dusmas. Atkal rājieni un runāšana, asaras. Tagad draudzene dzīvo tālāk un retāk satiekamies. Puika atnāca ciemos un palika pa nakti. Un - dzirdēju puiku sakām manam: "Nāc paspēlēsimies dakteros. Izliksimies, ka man sāp - intīmajā vietā."
Protams, atkal biju dusmīga, atkal bija rājieni. Varbūt pat ir bijušas vēl kādas reizes, tik neesam pieķērušas. Vai būtu jāuztraucas par bērna orientāciju? Vienreiz ok, bet jau atkal un atkal... Nepatīk šo visu runāt... Kā lai palīdz bērnam saprast, lai pārstāj? Esmu apbēdināta, jo nezinu, ko, lai iesāk!

Mammamuntetiem.lv/ Foto: Shutterstock


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS