Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Sabiedrībā

Motosezonas atklāšana šogad izmaksās teju 37 tūkstošus eiro (5)

 
10.aprīlis 2016  13:04

Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) plāno organizēt "Latvijas motosezona 2016" atklāšanas svētkus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētā informācija.

"Latvijas motosezona 2016" atklāšanas svētki izmaksās 36,8 tūkstošus eiro.

"Latvijas motosezona 2016" atklāšanas svētki izmaksās 36,8 tūkstošus eiro.

RTAB izsludinātajā iepirkumā par "Latvijas motosezona 2016" atklāšanas svētku organizēšanu uzvarēja uzņēmums "Grafikas", kurš iesniedza vienu no diviem konkursā pieteiktajiem piedāvājumiem. Kopējā līgumcena ir 36 842,97 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Galvenie pasūtījuma izpildītāja izvēles kritēriji bija pieredze līdzīgu pasākumu organizēšanā un zemākā piedāvātā cena, norādīja RTAB valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča.

Jermoloviča uzsvēra, ka "Latvijas motorsezona 2016" atklāšanas svētki ir prestižs pasākums gan pilsētai, gan tās iedzīvotājiem, gan viesiem. Gadu gaitā tas ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu un apmeklētu pasākumu un tiek plānots, ka šogad tas pulcēs 5000 motobraucēju gan no Latvijas, gan no ārvalstīm

RTAB valdes priekšsēdētāja piebilda, ka pasākuma ietvaros paredzētas motosporta aktivitātes, motosezonas atklāšanas parāde, motosezonas jaunumu prezentācija, motošova paraugdemonstrējumi un koncerts. 

RTAB nodibināts 2009.gada oktobra beigās. Tā dibinātāji ir Rīgas dome (70%), Latvijas nacionālā aviosabiedrība "airBaltic" (10%), Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (10%) un Latvijas Tūrisma aģentu asociācija (10%). RTAB nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs. Birojs par savas darbības un radītā Rīgas zīmola vadmotīvu izvirzījis principu "Labi rīdziniekam – labi tūristam".

2015. gada baikeru sezonas atklāšana
2014.gada motosezonas atklāšanas parādes brauciens


BNS/Foto: Evija Trifanova/LETA; Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS