Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Glamūrīgā Krievijas caca Oļesja laužas mūzikas lauciņā. Iesākums... visai nožēlojams (11)

 
12.aprīlis 2016  11:20

Ar varenu bisti apveltītā Krievijas sabiedrības dāma Oļesja Malibu iedziedājusi dziesmu. Tā saucas "Balles karaliene". Protams, izstrādājuma vizuālajā noformējumā dominē naudas banknotes un jaunās dāmas apaļumi gan krūšu, gan mutes daļā.

Krievijas sabiedrības dāma savus pielūdzējus iepriecina ar visai vārgu dziedājumu, toties klips padevies varen labs, proti, labi vulgārs.

Krievijas sabiedrības dāma savus pielūdzējus iepriecina ar visai vārgu dziedājumu, toties klips padevies varen labs, proti, labi vulgārs.

Skaņdarbs "Balles karaliene" tapis sadarbībā ar Vladu Skopu. Duets dzied par epizodēm, kādas piedzīvo jauna skaistule, kurai izdodas savaldzināt turīgu un izskatīgu "alēnu delonu". Oļesjas partijā viņa visnotaļ sliktā izpildījumā - katrā ziņā dziedāšana nav viņas stiprā puse - stāsta, ka vīrieši metas pie viņas kājām un gatavi tai atdot visu, taču viņa gaida to vienīgo Īsto. Dziesmu pavada primitīvs monotons ritms, taču klips noteikti sajūsminās daiļās Oļesjas pielūdzējus.

Kasjauns.lv jau vēstījis par skaistuli Oļesju, kura tiecas uz izskata ideālu. Ideālu viņasprāt. Jaunkundze regulāri "uztur formā" savas piebriedušās lūpas, kā arī allaž izceļ mākslīgās krūtis. Viņas elks ir Pamela Andersone, kurai tad arī Oļesja tiecas līdzināties.

Krievijā skandālu izraisīja vēsts pirms gada, kad atklājies, ka Oļesja Malibu nav vis sabiedrības dāma, bet gan augstas klases prostitūta. Viņa pati izskanējušos apgalvojumus gan noliedz. Iespējams, kādus nebūt ienākumus viņai varētu nodrošināt ielaušanās mūzikas lauciņā. Noklausies Oļesjas un Vlada sniegumu dziesmā.

"Balles karaliene" - video:


 
Oligarhu mednieces, glamūrīgās skaistules Oļesjas dzīve

Kasjauns.lv/Foto: Facebook/Vkontakte


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS