Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Vīns, apskāvieni un dejas! Lustīgi nosvin Krodera pirmdienu. FOTO (12)

 
12.aprīlis 2016  16:36

Latvijas lielāko teātru aktieri 11. aprīlī pulcējās Valmierā, kur Jaunā Rīgas teātra aktrisei Gunai Zariņai svinīgi tika pasniegta Krodera balva. Skatuves mākslinieki atzina, ka tik jautra ballīte sen nebija pieredzēta.

Dejas ballītē sita augstu vilni.

Dejas ballītē sita augstu vilni.

Daudziem aktieriem Krodera pirmdienas svinēšana sākās jau ceļā no Rīgas uz Valmieru. Bija paredzēts, ka Latvijas Nacionālā teātra un Dailes teātra aktieri uz ceremoniju Valmierā dosies atsevišķos autobusos, tomēr pirms izbraukšanas no Rīgas tika konstatēts, ka dailēniešu autobusā ir gana brīvu vietu, lai tajā uz Valmieru aizvizinātu arī Nacionālā teātra kolēģus. Līdz ar to autobuss pārtapa par burziņa busu, un abu teātru aktieri, malkojot līdzpaņemtos spirdzinājumus, jautrās sarunās uz Valmieras teātri aizvizinājās nerimstošā līksmībā.

Ballīte turpinājās arī svinīgajā ceremonijā, kur pasākuma vadītāji Artūrs Skrastiņš un Vilis Daudziņš viesiem atgādināja, ka skatītāju zālē pieejamo vīnu ikviens var dzert, cik tik kāro.

Ballītes galvenā viešņa, protams, bija Krodera balvas saņēmēja Guna Zariņa.

Ballītes galvenā viešņa, protams, bija Krodera balvas saņēmēja Guna Zariņa.


Nu jau glāzes draudzīgi saskandināja ne tikai Dailes un Nacionālā teātra, bet arī Jaunā Rīgas teātra, Valmieras teātra un Liepājas teātra mākslinieki. Pēcāk teātra kafejnīcā visi, cildinot un slavējot Krodera balvas ieguvēju aktrisi Gunu Zariņu, mielojās pie bagātīgiem galdiem un veldzējās pie bāra. Īsi pirms pusnakts jautrība uzplaiksnīja arī deju placī, kur mūzikas pavadījumā jestri izdancojās gan Artūrs Skrastiņš, gan Baiba Broka, režisors Dž.Dž.Džilindžers ar līgavu Ingu Grencbergu, Maija Doveika, Ieva Segliņa, Ivars Puga un pat Valmieras teātra direktore Evita Sniedze ar vīru, ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu.
 
Teātra ļaudis Krodera balvas pasniegšanas ceremonijas ballītē

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders, Agrita Grosbarte


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS