Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Jūs ko, beidziet! Vai tas tiešām ir Lauris Reiniks? VIDEO (17)

 
13.aprīlis 2016  13:49

Dziedātājs Lauris Reiniks laidis klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu "Pasaule stāj", kurai mūziku sarakstījis pats izpildītājs, bet teksta autore ir Maija Kalniņa, savukārt skaņdarbu producējis Kaspars Ansons.

Lauris Reiniks - "Pasaule stāj"

Ierakstu kompānijas "MicRec" valdes loceklis Guntars Račs uzskata, ka jaunās sadarbības rezultātā dziesmā "Pasaule stāj" ir izdevies radīt šim laikam atbilstošu skanējumu un sajūtu.

Savukārt Reiniks norāda, ka jaunā dziesma ir īpaša ar vārdiem "Viss ir tāpat, bet tomēr no jauna". "Tieši tā tas arī ir. Es ceru, ka mani klausītāji pieņems šo "no jauna", jo pirmajā brīdī, iespējams, nevarēs pateikt, ka tas esmu es un mana mūzika. Mēs esam mūžīgos radošos meklējumos un šobrīd esmu nonācis šeit."

Arī Reiniks uzteic labo sadarbību ar dziesmas teksta autori un producentu.

Kā informēja Račs, paralēli dziesmas veicināšanas aktivitātēm Reiniks šomēnes ar klausītājiem un skatītājiem tiksies arī koncertos. 23.aprīlī viņš sniegs koncertu Īrijas latviešiem Dublinā, bet jau šīs nedēļas nogalē sāks Latvijas koncertu sēriju kopā ar šova "SuperMikrofons" komandu. Pirmās pilsētas, kurās šonedēļ tiksies vietējie talanti un jau pieredzējušas skatuves zvaigznes, būs Ventspils, Madona un Liepāja.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS