Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Šai dāmai riebās, kā pati izskatās selfijos, tāpēc viņa sagādāja sev jaunu seju. FOTO (12)

 
14.aprīlis 2016  04:49

Cilvēki nereti mēdz būt nemierā ar savu izskatu, taču lielākā daļa ar to samierinās. Šīs sievietes motivācija iegūt sev citu izskatu bija šāda: ieraugot sevi fotogrāfijās sociālajos tīklos, viņa tik ļoti sev nepatika, ka nolēma iegūt citu seju.

Kopumā viņa par savu jauno seju – seju, kura beidzot derot selfijiem! – iztērējusi apmēram 15 000 eiro.

Kopumā viņa par savu jauno seju – seju, kura beidzot derot selfijiem! – iztērējusi apmēram 15 000 eiro.

28 gadus vecā Šelija Skinna no Londonas atzīts, ka jau ilgus gadus nespēj fotografēties pašbildēm jeb tā sauktajiem selfijiem, kā arī ienīst savu seju, ja to kāds fotoobjektīvā fiksējis no sāna, profilā. Seviški nepatīkami esot bijis brīžos, kad draugi un paziņas Šeliju „ietagoja” jeb atzīmēja savos attēlos.

Kompleksos par savu izskatu šī angliete grima jau kopš 16 gadu vecuma. Pirms četriem gadiem jaunā sieviete veica acu lāzeroperāciju, kas ļāva beidzot nevalkāt brilles. Brīdi vēlāk sievietei gadījās salauzt degunu, padarot to nedaudz līku. Kopā ar no dabas esošo deguna ne pārāk izteikto kūkumu, Šelija secināja, ka deguns ir tas, kas jālabo kā nākamais. Visbeidzot viņu nokaitināja arī dubultzods, kas redzams sānu fotogrāfijās, un  ar tauku atsūkšanas metodi viņa atbrīvojās arī no tā.

Kopumā viņa par savu jauno seju – seju, kura beidzot derot selfijiem! – iztērējusi apmēram 12 tūkstošus britu mārciņu jeb 15 000 eiro. Tagad Šelija Skinna no rītiem mostas laimīga par to, kā izskatās, kā arī, attēlus nežēlojot, piepilda ar saviem selfijiem kontus sociālajos tīklos. „Esmu saviļņota par rezultātiem,” viņa secina.
 
Jauna sieviete par 15 tūkstošiem eiro maina seju, lai labāk izskatītos selfijos

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix

 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS