Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Kultūra

Noteikta jauno dziedātāju konkursa "Ghetto Faktors" TOP 8 pusfināla žūrija

 
14.aprīlis 2016  15:29

Pusfināla koncerts notiks 15.aprīlī Andrejostas ielā 4a, First Dača. Koncerta sākums plkst. 20:00.

Noteikta jauno dziedātāju konkursa "Ghetto Faktors" TOP 8 pusfināla žūrija

Kopumā projektam jauno dziedātāju konkursam „Ghetto Faktors“ pieteicās 185 jaunieši, bet šobrīd, pēc divām atlases kārtām, ir palikuši spēcīgākie 8. Viņu sniegumu vērtēs žūrija – mūziķes Agnese Rakovska un Kristīne Prauliņa, TV seja Renārs Zeltiņš un Edgars Augstkalns (šova producents).

31.marta (trešās) atlases kārtas žūrija – mūziķi Aija Vītoliņa (Amber), Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un  Edgars Augstkalns  ir lēmuši, ka uz konkursa pusfinālu 15.aprīlī tiek izvirzīti:

1.    Taronuhi Hačjana
2.    Katrīna Cīrule
3.    Šarlote Lēnmane
4.    Dairis Zitāns
5.    Santa Daņeļeviča
6.    Edvards Grieze
7.    Una Aizgale
8.    Mārtiņš Strods

Pasākumā piedalīsies radošā apvienība „Spiediens“. Ar sava jaunā singla Dancefloor pirmo publisko pirmatskaņojumu uzstāsies Dvīnes kopā ar singla producentu un Makree, kā arī iecerētas citas pārsteiguma uzstāšanās no Ghetto Faktors draugiem.
Spēcīgākais  no atlikušajiem 5 konkursa dalībniekiem tiks noteikts fināla koncertā 29.aprīlī.  Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu orģināldziesmu profesionālā skaņu studijā, kopā ar Ghetto TV uzņemt dziesmas videoklipu, kā arī visas sezonas garumā tiks dota iespēja uzstāties Ghetto Games rīkotajos pasākumos.
 
Jauno dziedātāju konkurss "Ghetto Faktors"

Regīna Zommere / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS