Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

Pasaulē skaistākā auguma īpašniece gaida pirmdzimto. FOTO (35)

 
15.aprīlis 2016  17:09

Deinvidafrikāņu modele Kendisa Sveinpola (27) neoficiāli atzīta par skaistākā auguma īpašnieci pasaulē. Nesen kā populārā „Victoria’s Secret” modele sociālajos tīklos atrādījusi bildīti peldkostīmā un savu augošo vēderiņu. Kendisai gaidāms pirmdzimtais!

Kendisa Sveinpola ir māmiņas cerībās.

Kendisa Sveinpola ir māmiņas cerībās.

Modele Kendisa Sveinpola un viņas līgavainis brazīliešu modelis Hermans Nikoli iepazinās, kad daiļajai modelei bija vien 17 gadu. Kāzas pāris vēl aizvien nav sarīkojis, taču aizvadītajā mēnesī ar mīlīgas fotogrāfijas palīdzību viņi informēja „Instagram” bloga sekotājus, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās. Melnbaltajā fotogrāfijā redzams, ka Hermans tur roku uz Kendisas vēdera, bet attēlu pāris parakstījis vārdiem „mazais eņģelītis”.

Tagad Kendisa nolēmusi saviem faniem parādīt, kā pa šo laiku izmainījies viņas ķermenis. „Mans vēderiņš sauļojas!” – savā blogā pie bikini attēliem ierakstījusi topošā māmiņa.

Hermans bildināja Kendisu aizvadītā gada augustā. Drīz vien pēc šī skaistā notikuma „Victoria’s Secret” modele intervijās atzina, ka nevar vien sagaidīt, kad varēs nodibināt ģimeni un laist pasaulē mazuli.
 
Kendisa Sveinpola fotosesijā Sentbārtas salā
 
Bikini tērptā Kendisa Sveinpola pozē Karību salās
 
Kendisa Svanepoela „Victoria’s Secret” skatē 2012. gada rudenī
 
„Victoria’s Secret” modele pludmalē demonstrē jaunākos bikini

Kasjauns.lv / Foto: Instargam, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS