Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Kolorītā Koko atkal gorās pusplika. Šoreiz ar 4 mēnešus veco meitu līdzās. FOTO (23)

 
20.aprīlis 2016  15:34

Repera Ice-T (58) kolorītā sieva modele Koko (37) jau no mazotnes cenšas pieradināt savu 4 mēnešus veco meitu Šaneli pie glamūrīga dzīvesveida.

Koko ar meitu piedalās fotosesijā.

Koko ar meitu piedalās fotosesijā.

Repera Ice-T sieva Koko popularitāti iemantoja pateicoties izteikti kuplajai sēžamvietai un vēlmei sevi eksponēt niecīgos peldkostīmos. Tagad Koko pati izstrādājusi savu peldkostīmu līniju, kam devusi nosaukumu „Cocolicious”. Modeles jaunajā kolekcijā piedāvātie pludmales tērpi ir visnotaļ miniatūri un pikanti. Pati Koko tos arī reklamē. 

Savā „Instagram” mikroblogā Koko saviem faniem parādījusi nelielu video, kā norisinājusies nesenā viņas peldkostīmu līnijas reklāmas fotosesija. Uz studiju Koko bija līdzi ņēmusi arī savu četrus mēnešu veco meitu Šaneli.

Ratiņos sēžot, mazulīte vēroja kā mamma demonstrē savas kuplās formas uguns sarkanā peldkostīmā un augstpapēžu kurpēs. Koko parādīja arī savu dejotprasmi un nodejoja tverku, kas ir enerģiska dibena kratīšana mūzikas pavadībā. „Man patīk ākstīties mūzikas pavadībā un no sirds izpriecāties fotosesijas laikā!” – pavēstījusi Koko, pievienojot mirkļbirku „supermamma”.

Koko dievina savu meitiņu Šaneli.

Koko dievina savu meitiņu Šaneli.

Koko ar meitu Šaneli izklaidējas fotosesijā
 
Ice-T sieva Koko cenšas pierādīt, ka ir mātes cerībās
 
Kolorītā Koko ar vīru Ice-T bauda brīvdienas Barbadosā
 
Kolorītā Koko izrāda augumu mikroskopiskā peldkostīmā

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS