Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Auto un tehnoloģijas

Autopārvadātāji uztraucas, ka naudu ceļiem iegūs ar augstākiem nodokļiem (12)

 
17.aprīlis 2016  18:20

Latvijas autopārvadātāji bažījas, ka trūkstošo finansējumu ceļiem radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, pauda Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācijas "Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

"Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

"Latvijas Auto" valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

Viņš norādīja, ka patlaban ir īpaši aktualizēta tēma par finansējuma problēmu Latvijā autoceļu rekonstrukcijai un uzturēšanai. Valsts papildu līdzekļus nevēloties dot, tāpēc pastāv bažas, ka trūkstošo finansējumu radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, kas būtu slikta ziņa nozarei.

Pēc Trēziņa teiktā, attiecīgās problēmas risināšanā nevajadzētu veikt straujas kustības.

Šonedēļ satiksmes ministra Ulda Auguļa vadībā notika pirmā autoceļu finansēšanas modeļa izstrādei sasauktā ekspertu tikšanās. Ekspertu grupā piedalās Latvijas Pašvaldību savienības, Valsts policijas, ceļu būvētāju, uzturētāju un sabiedrības, kā arī Satiksmes, Ekonomikas, Finanšu un Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Asociācijā "Latvijas Auto" apvienojusies lielākā daļa starptautisko autopārvadātāju. 1990.gadā dibinātās asociācijas mērķis ir darboties autopārvadājumu attīstībā un to efektivitātes paaugstināšanā.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS