Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Izklaide

"Tā bija briesmīga, briesmīga kļūda..." Ambera Hērda atzīst vainu lietā par suņu ievešanu Austrālijā (2)

 
18.aprīlis 2016  16:45

Holivudas aktiera Džonija Depa sieva Ambera Hērda pirmdien atzina vainu nepareizas informācijas norādīšanā dokumentos, lai varētu ievest Austrālijā pāra suņus.

Holivudas aktieri Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu pemet tiesu.

Holivudas aktieri Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu pemet tiesu.

Hērda sodīta ļoti viegli - ja viņa tuvākā mēneša laikā izdarīs vēl kādu pārkāpumu, viņai būs jāmaksā 1000 Austrālijas dolāru (683 eiro) sodanauda.

29 gadus vecajai Hērdai apsūdzība tika uzrādīta pagājušā gada maijā. Suņus viņa ieveda ar privāto lidmašīnu, dodoties pie Depa, kurš tolaik Austrālijā filmējās "Pirates of the Caribbean" ("Karību jūras pirāti") filmu franšīzes jaunākajā daļā.

Lieta izpelnījās pasaules mediju uzmanību, kad Austrālijas lauksaimniecības ministrs Bārnabijs Džonss piedraudēja, ka Austrālijā Depa suņiem draudot iemidzināšana. Hērda nogādāja abus suņus atpakaļ ASV.

Pagājušā gada maijā tika atcelti divi Hērdai uzrādītie apsūdzības punkti par nelikumīgu suņu ievešanu valstī. Taču Hērda atzina vainu trešajā apsūdzības punktā - par nepatiesas informācijas norādīšanu dokumentos, ar kuriem viņa ieradās valstī.

Hērda un Deps tiesā ieradās melnā limuzīnā. Pie tiesas ēkas viņus sagaidīja žurnālisti un atbalstītāju pūlis.

Džonija Depa un Amberas Hērdas suņi Pistols un Bū īrētā privātmājā Goldkostas kūrortā.

Džonija Depa un Amberas Hērdas suņi Pistols un Bū īrētā privātmājā Goldkostas kūrortā.

Hērda tiesā izrādīja video, kurā pauda "nožēlu" par izdarīto un piedāvāja publiski atvainoties. Hērda pie notikušā vainoja Depa darbiniekus, kuriem bijis uzticēts nokārtot dokumentus.

"Tā bija briesmīga, briesmīga kļūda. Viņas nolūks nebija melot," teica Hērdas advokāts.

Suņiem, kas no ASV ierodas Austrālijā, desmit dienas jāpavada karantīnā. Maksimālais sods par Austrālijas Karantīnas likuma pārkāpšanu ir desmit gadu cietumsods vai arī bargs naudassods.

Džonijs Deps ar sievu ignorējot Austrālijas likumus, aprīlī ieradās Brisbenā ar savu privātlidmašīnu un nedeklarēja muitā viņa atvestos Jorkšīras terjerus Pistolu un Bū.

Džonijs Deps ar sievu ignorējot Austrālijas likumus, aprīlī ieradās Brisbenā ar savu privātlidmašīnu un nedeklarēja muitā viņa atvestos Jorkšīras terjerus Pistolu un Bū.Sižets par slepus ievestajiem Džonija Depa suņiem Austrālijā - video:


 
Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu pamet tiesu
 
Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu ierodas Austrālijā
 
Džonijs Deps skūpsta sievu uz sarkanā paklāja

LETA/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA

Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu ierodas Austrālijā


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS